>

GÜZELLİK

AVON Solutions BB Krem ile Cildinizde Doğal Güzelliği Keşfedin

AVON, yeni Solutions BB Krem ile tek dokunuşta kusursuz ve capcanlı bir cilt yaratma imkanı sunuyor.
 
   
 
 
     

Antioksidanlar, vitaminler ve mineraller ile geliştirilen AVON Solutions BB Krem, tek 1 kremde 8 etkiyi bir araya getiriyor.

AVON Solutions BB Krem’in sağladığı duru güzelliği Azra Akın temsil ediyor.

Doğal güzellik trendi yükselmeye devam ediyor. AVON, yeni Solutions BB Krem ile kadınların ciltlerinin doğal güzelliğini keşfetmelerini sağlıyor. Tek 1 kremde 8 farklı etkiyi bir araya getiren AVON Solutions BB Krem kadınların kusursuz bir cilt görünümü için aradıkları her şeyi bir araya getiriyor. Besleyici jujube (hünnap) meyvesi özü ile zenginleştirilmiş Avon Solutions BB Krem cildi nemlendiriyor, cilde eşitlenmiş bir görünüm veriyor, kızarıklık görünümünü gideriyor. Kusurları kapatıyor, pürüzsüzleştiriyor, cildi koruyor ve capcanlı bir görünüm sağlıyor. Antioksidanlar, vitaminler ve mineraller ile geliştirilen Solutions BB krem sayesinde cilt tonu daha canlı görünüyor. Tüm bunların yanısıra kolajen üretimini teşvik ediyor, hücre yenilenmesini hızlandırıyor.

Tüm cilt tiplerine ve hassas ciltlere uygun olan AVON Solutions BB Krem’in Light ve Medium olarak 2 renk tonu bulunuyor. Dermatolojik olarak test edilen krem, aynı zamanda hipoalerjeniktir.

Tek başına veya nemlendirici ile birlikte kullanılabilen AVON Solutions BB Krem, kusursuz bir cilt görünümü için en pratik çözüm oluyor.

AVON Solutions BB Krem’in doğal güzelliğini sevilen model ve oyuncu Azra Akın temsil ediyor.

AVON Solutions BB Krem #avonBBetkisi hashtag’i ile tüm tüketicilerine ürün deneyimlerini paylaşmalarını sağlıyor. Sürpriz hediyeler ise bu hashtag’i ve twitter.com/AvonTurkiye adresini takip edenlere geliyor!

AVON Solutions Beauty Balm Krem SPF 15, 30 ml, 13,50 TL.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>