>

GÜZELLİK

Avon’dan Afrodizyak Etkili Parfüm; Attraction Game

Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası Avon, kadınlar ve erkekler için üretilen iki farklı kokuya sahip Attraction Game’i tanıttı.
 
   
 
 
     

Kovalamanın heyecanını seviyor musunuz? Canlandırıcı cazibe oyunları mı arzuluyorsunuz? O zaman Avon'un en yeni kokusu Attraction Game tam size göre!

Hem kadın hem de erkek parfümde özel bir koku notası bulunuyor. Bu koku notası beyinde zevk ve enerji noktalarını uyararak çiftler arası duyuları harekete geçiriyor ve afrodizyak etkisi yaratıyor.

Avon'un en yeni parfümü Attraction Game, dünyaca ünlü parfüm şirketi Firmenich ve İsviçre’nin Cenevre Üniversitesi ile ortak yapılan bir çalışmada çok özel bir teknoloji kullanılarak geliştirildi. Parfümü kokladıktan sonra, fMRI taramasından geçen tüm katılımcıların beyinlerindeki zevk duygularını kontrol eden bölgenin aktif hale geçtiği görüldü.

Yeni bir araştırmaya göre, dünya genelinde her 5 kadından 4'ü (%78’i) partnerlerinin koku seçiminin onları daha çekici hale getirebileceğini söylüyor.

Güçlü ve hipnotik notaları ile Attraction Game, duyularınızı harekete geçirmeye yarayan bileşenlerden oluşuyor. Kadınlar ve erkekler için karşı konulmaz iki yeni kokuya sahip Attraction Game serisi, Avon’un parfüm ailesinin en yeni iki üyesi. Attraction Game Kadın EDP ve Attraction Game Erkek EDT ile sevdiğinize kendisini özel hissettirmek ve ona unutamayacağı bir anı bırakmak için şişenin üzerine lazer baskı ile dilediğiniz notu yazarak kişiselleştirilmiş bir hediye verebilirsiniz.

Attraction Game hem kadın hem de erkek kokusunda harika bir çikolata notası hissedeceksiniz. Kadın parfümde çikolataya pembe biber ve amber notaları, erkek parfümde ise karabiber ve hafif odunsu notalar eşlik ediyor.

● Avon Attraction Game Kadın EDP, 50 ml, 115,00 TL
● Kişiye özel tasarımıyla Avon Attraction Game Kadın EDP, 50 ml, 120,00 TL
● Avon Attraction Game Erkek EDT, 75ml, 115,00 TL,
● Kişiye özel tasarımıyla Avon Attraction Game Erkek EDT, 75ml, 120,00 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>