>

ANNE - ÇOCUK

Tüp Bebek tedavisini öğreniyorum...

Kadınlara yönelik ücretsiz bilgilendirme seminerleri başlıyor. Detaylar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Tekirdağ Belediyesi ve Ferti-Jin Kadın Sağlığı Merkezi İşbirliğinde:

“Tüp Bebek” tedavisini öğreniyorum...

Tekirdağ Belediyesi ve Ferti-Jin Kadın Sağlığı Merkezi’nin ortaklaşa gerçekleştireceği kadınlara yönelik ücretsiz bilgilendirme seminerleri başlıyor.

Ferti-Jin Kadın Sağlığı Merkezi “Sağlıklı nesiller için, sağlıklı anneler” sloganıyla sürdürdüğü sosyal kampanyasına İstanbul, Bursa, Ankara, Edirne, Balıkesir ve Bandırma’dan sonra şimdi de Tekirdağ’da devam edecek. Kampanya kapsamındaki bilgilendirme seminerleri Tekirdağ Belediyesi işbirliğinde gerçekleşecek. Bir yıl sürecek bilgilendirme seminerlerinde her ay bir konu işlenecek.

“Tüp Bebek Tedavisi’nde Son Gelişmeler” konulu ilk seminer 04 Aralık 2003 Pazartesi günü halka açık olarak Tekirdağ Belediyesi’nin konferans salonunda gerçekleşecek.

Konuşmacı olarak Ferti-Jin Kadın Sağlığı Merkezi’nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Seval Taşdemir’in katılacağı seminere çocuk sahibi olmak isteyen tüm Tekirdağlılar davet edilmektedir.Toplantı bitiminde katılımcılardan gelen sorular Ferti-Jin Kadın Sağlığı Merkezi doktorları tarafından yanıtlanırken, konuyla ilgili bilgilendirme kitapları da tüm konuklara hediye edilecek.

Program:

Konu: Tüp Bebek Tedavisinde Son Gelişmeler
Tarih: 04 Aralık 2003 Pazartesi
Saat: 12:00-14:00
Yer: Tekirdağ Belediyesi Kültür Merkezi

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>