>

AŞK - CİNSELLİK

Cinsel yaşamın sabotajcıları

Her şey güzel başladığı halde günün birinde yatak odanızın etrafında gezen kara bulutların nedenini merak ediyor musunuz?
 
   
 
 
     
Mutlu bir birlikteliğin temel taşı, hayatın anlamı, sağlığımızın yan etki yaratmayan ilacı cinsel yaşamımız... Her şey güzel başladığı halde günün birinde yatak odanızın etrafında gezen kara bulutların nedenini bir türlü anlamayabilirsiniz. Uzmanlar, bu sorunları nedenleri ve çözüm yollarıyla anlattılar.Duygu yüklü dokunuşlar, şehvetli öpüşmeler...

Nasıl yaşanırsa yaşansın hiç fark etmez, aktif bir cinsel yaşam, mutlu bir birlikteliğin en temel taşlarından biri. Zevki bir yana, fiziksel ve ruhsal sağlığımız üzerinde son derece önemli bir rolü var mutlu bir birlikteliğin. Pek çok bilim adamının yıllardır kolları sıvayıp cinsel yaşamın sağlığımız üzerindeki etkileri konusunda detaylı araştırmalar yapması da bu yüzden. Araştırmalara göre; aktif bir cinsel yaşam kalp ve bağışıklık sistemini güçlendiriyor, ağrıları azaltıyor, kimi kanser türlerinin oluşmasını önlüyor ve depresyon gibi psikolojik sorunlarda olumlu etki sağlıyor. Yine araştırmalara bakacak olursak düzenli bir cinsel yaşam, genç ve canlı görünmemizin de en büyük yardımcısı.

Uzun lafın kısası "seks" ömrümüze ömür katıyor! Bu yüzden cinsel yaşamımızda "minik" diye geçiştirdiğimiz sorunları aslında önemsemek gerekiyor. Üzerinde hiç durmadığımız sorunlar zamanla çığ gibi büyüyerek, genel olarak tüm yaşantımıza gölge düşürebiliyor!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>