>

MODA - STİL

Bahar Korçan'nın "SIR"ı New York'da!

Türkiye'nin ünlü moda tasarımcılarından Bahar Korçan'ın koleksiyonları, FedEx'le New York Moda Haftasına taşındı! Tıklayın...
 
   
 
 
     
Fedex BAHAR KORÇAN'NIN "SIR"RINI NEW YORK'A TAŞIDI

Türkiye'nin ünlü moda tasarımcılarından Bahar Korçan'ın koleksiyonları bundan böyle dünyanın lider dağıtım kuruluşu FedEx'le dünyanın dört bir yanına taşınacak. Bu işbirliğinin ilk adımı, 12-19 Eylül tarihleri arasında yapılan New York Moda Haftası ile atıldı.

Dünya moda sektörünün ve basınının büyük bir ilgiyle izlediği bu etkinliğe Bahar Korçan "Sır" adlı defilesiyle katılarak Türk moda tasarımcılığını temsil etti. Türkiye'den birçok basın mensuplarının da izlediği defile izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Yabancı mankenlerin yanısıra defilede Sema Şimşek, Burcu Kutluk ve Sedef Avcı da Türk mankenler olarak yer aldılar. Bahar Korçan'ın tasarımlarını Türkiye'den New York'a taşıyan FedEx Türkiye, Türk modacısını ve tasarımlarını desteklemeye devam ediyor.

Türk turizminin geliştirilmesi ve Türkiye'nin dünya çapında bir marka olmasını amaçlayan "Made in Turkey" kampanyasını başlatıp, bugün halen başarıyla sürdüren Fedex Türkiye bu kampanyada, Türkiye'den dünyanın dört bir yanına gönderilen tüm paketlere Türkiye'nin tarihi ve turistik zenginliğini yansıtan görseller ve "Made In Turkey" stickerları yapıştırıyor.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve İstanbul Tekstil Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) desteğiyle FedEx Türkiye Lisansörü Express Kargo tarafından hazırlanan Exist dergisi de, Türk markaları ve tasarımcılarının varlığını dünyaya duyurmak amacıyla yayımlanıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>