>

AŞK - CİNSELLİK

Sevdiğinizi değiştirmeye çalışmayın

Karşınızdaki kişiye aşık olabilirsiniz ancak sevgi çok daha farklıdır. Onu değiştirmeye çalışmayın, sevdiği şeylerden uzaklaşmasını istemeyin...
 
   
 
 
     
Onun sevdiği şeyleri en azından denemeye çalışın. Örneğin müzikten hoşlanıyorsa ama siz müzik dinlemek yerine televizyon seyretmek istiyorsanız zaman zaman kendi isteklerinize ara verin ve onunla daha çok vakit geçirebilmek için siz de müzik dinleyin.Açık konuşun Bir ilişkinin başarılı olabilmesi için iyi bir iletişim şarttır. Dinlemeyi öğrenin onun da sizi dinlemesini sağlayın. Duygularınızı açıkça ifade edin, imalı yollardan kaçının. Kızdıysanız bütün gün surat asmak yerine neden kızdığınızı açıklayın. Kavgaların da gerçek bir ilişkide yeri olduğunu kabul edin. Bu kavgalar belki de hislerinizi daha açıkça ortaya koymanızı sağlayacak, sizin için bir tecrübe olacaktır. Bu yüzden bazı tartışmaları hemen anlaşmazlık olarak değerlendirip, ilişkinizin bozulacağından korkmayın aksine bu kavgaları ilişkinize birşeyler katmak için bir fırsat olarak düşünün.

ONA DOKUNUN

Pek çok bilimsel araştırma göstermiş ki hem insanlar hem de hayvanlar dokunulmadan büyüyemiyor, gelişemiyor ve sevgisizlik öldürüyor. Sevdiğiniz kişinin başını okşamak, elini tutmak, omuzuna yaslanmak hem rahatlatıyor hem de büyük bir güven sağlıyor. Bu sırada kan basıncı düşüyor, beyin oxytocin salgılayarak tüm vücuda bir rahatlık sağlıyor. Bu yüzden fırsat buldukça sevdiğiniz kişiye dokunun.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>