>

GÜZELLİK

AVON Far Away Gold Altından Rüyaları Gerçeğe Dönüştürüyor

AVON Far Away 20. yılını çok özel bir parfüm ile kutluyor.
 
   
 
 
     

Sınırlı sayıda üretilen Avon Far Away Gold benzersiz kokusuyla sizi çok uzaklara götürmeyi vaat ediyor. Altının lüks hissini ve uzak diyarların egzotikliğini bir araya getiren AVON Far Away Gold ile kendinizi hayallerin ötesinde bir parfüme hazırlayın.

Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası* AVON, en beğenilen parfümlerinden biri olan Far Away’in 20. yaşını kutluyor. 20. Yıla özel sınırlı sayıda üretilen Far Away Gold, orijinal Far Away koku notalarına modern esintiler getirerek benzersiz bir deneyim sunuyor.

AVON Far Away Gold, lüksü, egzotizmi ve modernizmi bir araya getiriyor. Parfüm, Hint yasemininin ferahlığı ve doğallığını, Ylang Ylang bitkisinin sofistike kokusu ile buluşturuyor. Koku notaları, Madagaskar vanilyasının yoğun ve çekici özüyle tamamlanıyor. Türkiye’de kadınların en çok sevdiği koku ailesinden, çiçeksi ve oryantal bir parfüm olan Avon Far Away Gold altın rüyaları yaşatıyor.

Avon Far Away Gold pırıltısı ve seçkin kokusu ile dikkat çekiyor. Kokusuyla fark yaratmak isteyenler için kusursuz bir seçenek olan AVON Far Away Gold, kullanıcılarını hayal dünyasında yolculuğa çıkarıyor.

AVON Far Away Gold Parfüm, 50 ml, kampanya fiyatı 33,50 TL.

ALTIN RÜYASI HER YERİ SARACAK

AVON, Far Away Gold’u kadınlarla farklı noktalarda da buluşturacak. Kadınlar Günü’nde alışveriş merkezlerinde özel etkinlikler düzenleyecek. Altın ekipler kadınları Avon Far Away Gold ile tanıştıracak. Ayrıca Avon Far Away Gold’un altın rüyasını yaşatmak için Facebook’ta özel bir oyun hazırlayacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>