>

GÜZELLİK

Saç dökülmesinin stresle ilgisi yok!

Saç dökülmesine doğal ve kalıcı bir çözüm sunan Revivogen’in yaratıcısı Doç. Dr. Alex Khadavi, saç dökülmelerinin %95’inin kişilerin genetik yatkınlığından kaynaklandığını açıkladı.
 
   
 
 
     
50 yaşına gelen her iki erkekten birinde görülen, saç dökülmesi ya da kellik, erkeklerin en fazla dert ettikleri konular arasında yer alıyor ve bu durum, kişide hem fiziksel hem de psikolojik olarak rahatsızlık yaratabiliyor. Başta genetik faktörler olmak üzere, bazı hastalıklar, ilaç tedavileri, hormonal değişiklikler, dengesiz beslenme, kemoterapi gibi nedenlerle saç dökülmesi meydana gelebilir. Artık ABD’li dermatolog Doç. Dr. Alex Khadavi’nin geliştirdiği formül olan, tamamen doğal aktif bileşenlerden oluşan Revivogen ile genetik faktörlerden kaynaklanan saç kaybını önlemek mümkün.

Uluslararası ve bağımsız laboratuarlarda kanıtlanmış etkinliği ve güvenilirliği ile tıp dünyası tarafından da ilgiyle karşılanan bir ürün olan Revivogen’in yaratıcısı Güney Kaliforniya Üniversitesi öğretim görevlisi Doç. Dr. Alex Khadavi, “Tüm saç dökülmelerinin % 95’i genetik yatkınlık nedeniyle gerçekleşiyor. Kullanılan ilaçlar, çeşitli stres dönemleri, yetersiz beslenme vb. gibi nedenler tüm saç dökülmelerinin ancak %5’lik kısmını açıklayabilir. Dolayısıyla saç dökülmelerine kalıcı çözüm bulabilmek için temel nedenleri incelemeniz ve çözüm bulmanız gerekir. Revivogen ile bu problemi çözmek, saç miktarını artırmak, saç tellerinin daha kalın, güçlü ve dolgun olmasını sağlamak, saçların 3 ila 5 yıl önceki halini yeniden elde etmek mümkün” şeklinde konuşuyor.


Kasım ayından itibaren Eczacıbaşı İlaç Pazarlama güvencesiyle Türkiye’de satışa sunulan Revivogen, içeriğindeki doğal maddeler sayesinde saçların dökülmesini engellerken, saç miktarını artırıyor. Saç tellerinin daha kalın, güçlü ve dolgun olmasını sağlıyor. Tamamen bitkisel içerikli olan Revivogen, saçı korurken aynı zamanda besliyor ve yeniden canlandırıyor. Avrupa’daki bağımsız laboratuarlarca test edilip etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanan Revivogen, hem kadınlar hem de erkekler tarafından güvenle kullanılabilen bir ürün.

İlk 6–8 haftalık kullanım sonrası saç dökülmesinde gözle görülür azalma sağlayan Revivogen saç bakım losyonu, her gün -tercihen yatmadan önce- 1 kez kafa derisine damlalık ile uygulanıyor. Revivogen düzenli kullanıldığı takdirde 3–6 ay içerisinde etkisini gösteriyor.


Revivogen ile saçlarınızı geri kazanın!,

Revivogen’in tamamen doğal aktif bileşenlerden oluşan etkili bir ürün olduğunu belirten Doç. Dr. Alex Khadavi, “Revivogen, kafa derinizde şeftali tüyü dediğimiz ufak saç kökleri olduğu sürece saç dökülme sürecini geri çevirip saçlarınızın 3 ila 5 yıl önceki halini yeniden elde etmenizi sağlayabilir” diyor ve ekliyor: ‘Saç dökülmenize mucizevi şekilde kısa sürede çözüm bulacağını, kısa süreli ya da haftada sadece 3–4 defa kullanımla saç dökülmenizi kalıcı olarak durduracağını iddia edenlere inanmamak gerekir. Saç dökülmesine neden olan DHT vücudumuz tarafından her gün ve sürekli olarak üretilir. Bu nedenle, saç dökülmenizi durdurmak ve saçlarınızı geri kazanmak istiyorsanız seçtiğiniz ürünün her gün kullanılan bir olması ve ayrıca seçeceğiniz bu ürünün, hayat boyu kullanmanız gerektiği için hiçbir yan etkisinin olmaması önemlidir.’

Erken müdahalenin, saç dökülme sürecini geri çevirmek için çok önemli olduğunu vurgulayan Doç. Dr. Khadavi, saç dökülmeleri ve Revivogen hakkında şunları söylüyor: “Saç derisi geçilmesi zor bir engeldir. Dolayısıyla sadece doğru içeriği değil doğru teknolojiyi de kullanarak aktif bileşenleri saç köklerine ulaştırabilmek ürünlerin başarısında önemli bir rol oynayacaktır. Transdermal Follicular Delivery System denilen özel bir taşıma teknolojisi sayesinde Revivogen, problemin kaynağı olan saç köklerine kadar ilerleyebiliyor, ayrıca harici uygulandığı için yan etki korkusu olmaksızın rahatlıkla kullanılabiliyor.

Tüm saç dökülmelerinin %95’inin nedeni, genetik olarak yatkınlığı bulunan kişilerde DHT’nin saç köklerini baskılamasıdır. Hem kadın, hem de erkek vücudunda bulunan bir hormon olan DHT, saç dökülmesi ve sivilce gibi sorunlara neden olabilmektedir. Başarısı bilimsel olarak kanıtlanan Revivogen, saç dökülmesine neden olan DHT’nin saç köklerinde oluşumunu ve saç köküne olan olumsuz etkilerini engelliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>