>

GÜZELLİK

Avon’dan Çift Ekranlı Makyaj Deneyimi!

Dünyanın önde gelen kozmetik şirketlerinden Avon Türkiye’nin ilk çift ekranlı makyaj videosunu yayınladı.
 
   
 
 
     

Ünlü vlogger ItsMeDuygu’nun Avon Superextend Winged Out Maskara ile eşsiz makyaj deneyimi videosunu çift ekranda yaşamak için www.izlesene.com/avonkozmetik/cift-ekran-deneyimi linkine tıklamak yeterli!

Sürekli yenilenen, hızla değişen, en yeni teknolojileri takip eden ve uygulayan AVON bir yeniliğe daha imza attı. AVON, güzellik vlogger’ı ItsMeDuygu’nun Winged Out Maskara makyaj deneyimi videosunu özel olarak yaratılan çift ekran teknolojisi ile İzlesene.com üzerinden izleme imkanı sunuyor.

Senkronize edilmiş biri dizüstü bilgisayar diğeri ise akıllı telefon olmak üzere iki ekrandan eş zamanlı olarak izlenebilen video ile mobil ekranda makyaj sırasında kullanılan ürünlerin detay görüntüleri, uygulamanın yakın plan görüntüleri vb. içeriklere ulaşılabiliyor. İnteraktif birçok özelliğin aynı anda kullanılabildiği sistemde bir ekrandan diğerine geçişler sağlayan görüntülerle de karşılaşılabiliyor. Ana ekranda makyaj uygulamasını izlerken aynı anda mobil cihazınız üzerinden uygulama detaylarını, hangi ürünlerin kullanıldığını görebiliyor, hatta dilerseniz satın alabiliyorsunuz.

AVON Winged Out Maskara ile makyaj deneyimini çift ekranda yaşamak için ilk önce bilgisayarınızdan www.izlesene.com/avonkozmetik/cift-ekran-deneyimi linkini tıklamanız ve akıllı telefonunuzdan avondual.in sitesine girerek gördüğünüz kodu telefon ekranınıza girmeniz yeterli. Ardından telefon ve bilgisayarınız senkronize oluyor ve videoyu çift ekran izleme keyfi başlıyor.

Türkiye’nin ilk çift ekranlı makyaj videosu deneyimini AVON ile yaşayın!

Video Künye:
Medya Satın Alma Ajansı: Maxus
Mecra: İzlesene.com
Süre: 1 Haziran – 20 Haziran


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>