>

KÖŞE YAZILARI | SİMGE KURBAN

2010 Ödül Törenleri, Sezonu Beyaz ve Kırmızı ile Açtı

"Beyaz, kırmızı halının vazgeçilmez renkleri arasında yerini koruyor."
 
   
 
 
     

2010 ÖDÜL TÖRENLERİ, SEZONU BEYAZ VE KIRMIZI İLE AÇTI

Bundan bir yıl önce Ocak ayının en önemli 3 ödül töreninden renk trendleriyle ilgili bir rapor kaleme almıştım. 2010’u People’s Choice ile açıp, Critic’s Choice ve sonrasında Altın Küre Ödül Töreni ile kırmızı halı seramonisini şimdilik geride bıraktık. Önümüzde daha Screen Actors Guild ödül töreni var.

Beyaz, kırmızı halının vazgeçilmez renkleri arasında yerini koruyor. Bu yılki People’s Choice ödül töreninde Mariah Carey, Taylor Swift, Olivia Wilde, Diane Kruger ile başlayan beyaz furyası Art of Elysium davetinde Rachel Bilson ve Katy Perry’nin seçimleriyle yoluna devam ediyor.


Olivia Wilde ve Diane Kruger- People’s Choice


Rachel Bilson ve Katy Perry- Art of Elysium

Critic’s Choice ödüllerinde de kendine yer bulan beyaza bu sefer Diane Kruger ve Zoe Saldana eşlik etti. Altın Küre’de Kate Hudson’ın Marchesa, Kristen Bell’in Jasmine Di Milo imzası taşıyan elbiseleriyle kendinden söz ettirmeyi sürdüren beyaz, Altın Küre’nin ardından düzenlenen partide bile gecenin hakimi oldu. Malin Akerman ve Kate Bosworth’un beyaz elbiseleriyle partinin yıldızlarından olmalarına şaşmamak gerek.


Zoe Saldana ve Diane Kruger- Critics’ Choice


Kate Hudson ve Kristen Bell- Golden GlobeMalin Akerman ve Kate Bosworth- Golden Globes After Party

Geçen yıl beyaz ve mavi başroldeydi ödül törenlerinde. Bu sene beyazın yanına kırmızıyı konuk ediyoruz. Kırmızı renk başta Art of Elysium daveti olmak üzere Critics’ Choice, Altın Küre ödülleri ve sonrasındaki partide yoğun bir şekilde karşımıza çıktı.


Jessica Alba ve Sophia Bush- Art of Elysium


Julianne Moore ve Heather Graham- Critics’ Choice

Jessica Alba, Sophia Bush Art of Elysium’da, Julianne Moore ve Heather Graham Critics’ Choice’de, Cameron Diaz, Amy Poehler, Maria Menounos Altın Küre’de, Kate Walsh ise Altın Küre partisinde kırmızılara büründüler.


Cameron Diaz ve Amy Poehler- Golden Globe


Maria Menounos- Golden Globe, Kate Walsh- Golden Globe After Party

Simge Kurban
simgefashinn@gmail.com

 


SİMGE KURBAN
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>