>

GÜZELLİK

AVON’dan Olivia Wilde ile Sonsuz Aşkın Kokuları

AVON ünlü yıldız Olivia Wilde’ın yüzü olduğu yeni parfüm serisi ile sonsuz aşkın notalarını harmanlıyor.
 
   
 
 
     

AVON, yeni Today Tomorrow Always Together, klasikleşen Today ve Tomorrow parfümleri ile romantizmi zirveye taşıyor.

AVON bu yaz herkesi sonsuz aşka davet ediyor. Hollywood’un güzel yıldızı Olivia Wilde’ın yüzü olduğu Today Tomorrow Always serisindeki parfümler, kullananları romantizm dolu bir cennette hissettiriyor.

Yeni Today Tomorrow Always Together, enfes şeftali nektarı ile mutluluk saçan çiçek harmanlarını bir araya getiriyor. Zambak ve amber kokuları, yaz çiçeklerinin etkileyici hissini tene taşıyor.

Today parfüm ailesi, kadınlar ve erkekler için duygu dolu bir deneyim sunuyor. TTA Today Kadın Parfümü; frezya, kaktüs, gül ve misk kokularını buluşturuyor, TTA Today Erkek Parfümü ise İtalyan bergamotu, lavanta, yabani adaçayı ve kaşmir odunlarının erkeksi kokusuyla farklı bir çekim alanı yaratıyor.

Tomorrow parfumleri ise aşkın büyüsünü yaşatıyor. TTA Tomorrow Kadın Parfümü paçuli ve taze çiçekleri, şeftali ve baharat kokularıyla harmanlıyor. TTA Tomorrow Erkek Parfümü de meyan kökü, misket limonu ve anasonu, tutkulu odunsu notalarla bir araya getiriyor.Yeni! AVON Today Tomorrow Always Together Kadın Parfümü, 30 ml, kampanya fiyatı, 22,90 TL.
AVON Today Tomorrow Always Today Kadın Parfümü, 50 ml, kampanya fiyatı, 35,50 TL.
AVON Today Tomorrow Always Today Erkek Parfümü, 50 ml, kampanya fiyatı, 35,50 TL.
AVON Today Tomorrow Always Tomorrow Kadın Parfümü, 50 ml, kampanya fiyatı, 35,50 TL.
AVON Today Tomorrow Always Tomorrow Erkek Parfümü, 50 ml, kampanya fiyatı, 35,50 TL.

*Euromonitor 2013 Türkiye parfüm sektörü, toplam perakende kanalı, her bir alt marka bazlı perakende satış verilerine göre

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>