>

DİĞER HABERLER

Türksped MCC İletişim Grubu Ajansları ile çalışmaya karar verdi.

Türksped, yeni hedeflerine ulaşma yolunda, MCC İletişim Grubu ajanslarıyla işbirliği yapmayı tercih etti.
 
   
 
 
     
Türksped MCC İletişim Grubu Ajansları ile çalışmaya karar verdi.

Karayolu, havayolu, denizyolu, demiryolu taşımacılığında 35 yıldır faaliyet gösteren, lojistik ve taşımacılık sektörünün saygın kuruluşları arasında yer alan Türksped, yeni hedeflerine ulaşma yolunda, MCC İletişim Grubu ajanslarıyla işbirliği yapmayı tercih etti.

Birçok önemli markaya iletişim hizmetleri sunan MCC İletişim Grubu üyesi Mavi Tanıtım stratejik iletişim danışmanı ve reklam ajansı olarak, Hiperaktif ise interaktif reklam ajansı olarak Türksped'e hizmet vermeye başladı.

Reklam ajansı Mavi, İnternet ajansı Hiperaktif ve halkla ilişkiler ajansı Mercek PR ile 10 yıldır bir çok önemli markaya hizmet veren MCC, Bütünleşik İletişim Hizmetleri Grubu olarak reklamverenin her türlü iletişim gereksinimi için çözüm üretiyor.

Finans Sigorta, Finans Invest, Jaguar Otomobil, Koçfinans - Akıllıkart, Beko, Adel Kalemcilik, Teknosa Klima (Sharp, Mitsubishi, Denki, Samui, Midea), Amerikan Hastanesi, Med Amerikan Polikliniği, Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, Zorlu Holding, Korteks, Mynet, Saray Halı, Türksped ve Saint-Gobain, MCC İletişim Grubu ajanslarından hizmet alan önemli markalardan bazıları.

Türksped - www.turksped.com.tr
MCC İletişim Grubu - www.maviclub.com
Mavi Tanıtım - www.mavitanitim.com
Hiperaktif - www.hiperaktif.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>