>

GÜZELLİK

Avon`la Zamanı Tersine Çevirin

AVON’un “zamanı tersine çeviren” markası ANEW ile zamanda yolculuk...
 
   
 
 
     

AVON’un yaşlanma karşıtı cilt bakım kategorisinin “zamanı tersine çeviren” markası ANEW, 2010’a çok eğlenceli ve sürprizli bir veda etkinliği düzenledi. Her yaştan kadına daha genç ve güzel bir cilde sahip olmanın sırlarını sunan ANEW etkinliğinde, 40’lar, 50’ler, 60’lar yeniden canlandı ve tüm kadınlar, hangi yaşta olursa olsun bakımlı ve güzel olmanın değerini bizzat yaşadı.

Dünyanın önde gelen güzellik şirketi olmanın yanı sıra dünyadaki kadınların hayatlarını geliştirmeye yardımcı olma misyonu ile 124 yıldır faaliyet gösteren AVON, 2010 yılını, cilt bakımı ve yaşlanma karşıtı bakım kategorisinde devrim niteliğindeki yenilikçi serisi ANEW ile eğlenceli bir şekilde uğurladı.Cilt bakım pazarının önde gelen oyuncularından biri olarak AVON, kadınların yaşlanma karşıtı tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve farklı yaş gruplarına özel serileri bulunan ANEW markasına özel bir deneyim yolculuğu için davetlileri Büyük Londra Oteli’nin tarihi atmosferinde buluşturdu. AVON Türkiye Pazarlama Grup Müdürü Çağla Özdoğan’ın açılış konuşması ve ANEW tanıtımı ile başlayan etkinlikte, Dermatolog Dr. Güneş Ertürk de katılımcılarla, sağlıklı ve kalıcı bir güzellik için cilt bakımının önemini ve püf noktalarını paylaştı.Katılımcılar, AVON ANEW Yaşlanma Karşıtı Bakım Dünyası ile tanıştıktan sonra yılın yorgunluğunu atmak üzere özel bakım ve güzellik seansına alındı. Keyifli seansı takiben AVON’un özel olarak hazırladığı 40'lar, 50'ler, 60'lar dönemlerini yansıtan kostümleri seçerek, kendilerine, bu kostümlere uygun bir saç ve makyaj tasarımı uygulandı. Bakımlarını yaptıran ve dönemsel kostümleri ile hazırlanan kadınlar, objektiflerin karşısına geçerek, adeta bir moda çekiminde gibi hatıra fotoğrafları çektirdi.AVON, kadınların doğal güzelliğinin bir ömür boyu sürmesi için çalışıyor

AVON’un tüm dünyada; 6 kıtada, 100 ülkede, 6 milyonun üzerinde satış temsilcisi ile yıllık ortalama yaklaşık 11 milyar Amerikan Doları’nın üzerinde satış gerçekleştirdiğini vurgulayan AVON Türkiye Pazarlama Grup Müdürü Çağla Özdoğan, konuşmasında şunları ifade etti: “ANEW, dünya standartlarındaki AVON Ar-Ge merkezinde, bilim insanlarımızın liderliğinde, devrim yaratan teknolojilerin ürünü olan çok özel bir seri. İster 25 ister 55, hangi yaşta olursak olalım, bizlerin kalıcı güzelliği ve genç görünmemiz için harika ürünler sunan yenilikçi bir seri. Kadınların kadınlar için çalıştığı AVON olarak, dünya çapında tüm kadınlarımızın doğal güzelliğinin bir ömür boyu sürmesi için 2011’de başarılı çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

“Genç ve güzel bir cilt için her yaşta cilt bakımına özen gösterin”

Her yaşın cilt yapısı ve ihtiyaçları ayrı olduğu için cilt bakımında, yaşa uygun içerikteki ürünleri kullanmaya dikkat etmenin önemine değinen Dermatolog Dr. Güneş Ertürk, “20'li yaşlardan itibaren cildimiz nemlendirilmeye ihtiyaç duyuyor, yaş ilerledikçe de hücrelerimizin yenilenmesi yavaşladığından cildimize olumsuz etkileri olabiliyor. Gerek dış gerekse iç etkenlerin cildimiz üzerindeki olumsuz etkilerinden korunmak elbette mümkün. Bunun için en temel şey cildimizin, yeni yaşlar aldıkça değişen ihtiyaçlarını doğru tespit etmek. Bu yüzden yaşlanma karşıtı cilt bakımı çok önemli ve ihmal edilmemeli. Unutmayın yaşlanmak kader değil, uzun yıllar genç ve güzel görünümlü bir cildin sırrı, yaş ve ihtiyacımıza uygun doğru ürünü seçmek ve hangi yaşta olursak olalım cilt bakımımıza özen göstermekte gizli" dedi.25 ve üzeri yaşlara özel ANEW Reversalist

İlk yaşlanma belirtilerinin görüldüğü 25 ve üzeri yaşlara özel olarak formüle edilmiş olan ANEW Rejuvenate Serisi’nde cildi canlandıran Exfo-Smoothing, Mini Extraction ve Facial FX Teknolojilerinden yararlanılıyor. Ürünler, gözeneklerin görünümünü düzgünleştirmeye, cilt yapısını güçlendirmeye ve cildi canlandırmaya yardım ediyor.

Yaş 35 ise ANEW Reversalist tam size göre

35 ve üzeri yaşlar için özel olarak formüle edilmiş olan ANEW Reversalist Serisi cildi yaşlanma belirtilerine karşı koruyor. Cildin onarım sürecini desteklemeye ve cildi yeniden yapılandırmaya yardımcı olan Activin üretimini artırmak üzere Activinol Teknolojisi ile formüle edilen yaşlanma karşıtı cilt bakım serisi kırışıklıkların görünümü düzgünleştirmede devrim yaratıyor.

Olgun yaşlar için ideal ANEW Ultimate Serisi


40 ve üzeri olgun ciltlere özel olarak formüle edilmiş olan ANEW Ultimate Serisi ise altın içeren “Gold Polypeptide” ve Pro-Sirtuin TX teknolojisi ile ileri düzeydeki yaşlanma belirtileri ile mücadele ederek daha sıkı ve tonlanmış bir cilde kavuşturuyor, cildin doğal yaşlanma sürecini kontrol etmeye yardımcı oluyor.

Jacqueline Bisset’nin tercihi ANEW Platinum

66 yaşında olan ve güzelliği ile hala göz kamaştıran dünyaca ünlü İngiliz oyuncu Jacqueline Bisset’in tercihi ANEW Platinum Serisi ise 55 yaş ve üzeri kadınlar için geliştirildi. AVON’un keşfettiği Paxillium şekillendirme teknolojisi ile geliştirilen bu seri, sarkık cilt ve kırışıklık görünümü ile mücadele ediyor. Hücrelerin gençlik proteini Paxillin seviyesini %60 oranında artırarak, cilde genç görünümünü geri kazandırıyor.

Bu seri, her yaşa uyar

Tüm yaşlara uygun, profesyonel uygulamalara evde çözümler sunan ANEW Clinical ileri teknolojisi ile cildin farklı ihtiyaçlarına uygun farklı ürünler ile cildi içten dışa yeniliyor. Genç cilt görünümünü koruyan kolajen, elastin ve hidro-proteinlerin korunmasına yardımcı oluyor.

Dermatologların cilt bakım uygulamalarında kullanılan hyaluronik asit içeren Serum ile cilt bakımında bir devrim yaratıyor.ANEW yılbaşı fırsatları devam ediyor

AVON ANEW serisinde 25’ten başlayıp, 55 yaş ve üzerine kadar her cilt tipi ve ihtiyacına özel ürünler bulunuyor. Ayrıca AVON ANEW, 2010 Aralık sonuna kadar devam edecek indirim fırsatları ile yeni yılda kendileri ve sevdiklerinin cilt bakımına ve güzelliğine katkıda bulunmak isteyenler için çok da uygun bir hediye alternatifi oluyor.

İşte fırsatlar:

• ANEW Reversalist Gündüz Kremi, Gece Kremi, Göz Çevresi Bakım Sistemi ve Serum’dan oluşan cilt bakım paketi 137,00TL indirim ile SADECE 59,00TL

• ANEW Ultimate Serisi’nde seçili ürünlerde %40-%50 ARASINDA İNDİRİM

• ANEW Platinum Serisi’nde %20 İNDİRİM

• ANEW Clinical Serisi’nde seçili ürünlerde %40 İNDİRİM

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>