>

GÜZELLİK

Avon’un Yeni Parfümü Treselle Tanıtıldı...

Avon, 10.yılını Nükhet Duru’nun muhteşem gösterisi eşliğinde kutladı! Hedef lider olmak! Tanıtım gecesinin ayrıntıları için tıklayın!
 
   
 
 
     
Avon’un 10.yıl galasında çok duygulu, çok eğlenceli anlar yaşandı. Temsilciler Avon’a bağlılıklarını anlatan şarkıya eşlik ederken göz yaşlarını tutamadı. 10 yılda elde edilen başarıların kutlandığı galada, Nükhet Duru’nun muhteşem performansı eşliğinde, 10 yılın en başarılı Avon çalışanları ödüllendirildi.

Türkiye’de onuncu yıldönümünü kutlayan Avon Kozmetik Genel Müdürü Ron Griffiths, “10 yıl önce girdiğimiz Türkiye pazarında beklentilerimizin çok üzerinde başarılara imza attık. 1999 yılından beri Doğrudan Satış Sektörü’nün lider kuruluşuyuz. Türkiye genelinde tam 100 bin temsilcimiz var. 2003 yılı sonunda 50 milyon USD’nin üzerinde ciro bekliyoruz. Amacımız, sadece doğrudan satış sektörü’nde değil, toplam kozmetik pazarında da lider olmak! Bu başarıların mimarı olan siz satış temsilcilerimize çok teşekkür ederiz!” dedi.

Türkiye’de en fazla satışı yapan Satış Temsilcisi Ayşe Uğur birincilik ödülünü Avon Kozmetik Genel Müdürü Ron Griffiths’ten aldı. Avon 10. yıl kutlama toplantıları ve Treselle lansmanı, İstanbul’dan sonra sırasıyla İzmir, Ankara ve Adana’da gerçekleştirilecek toplantılarla da devam edecek.

Avon, 10. yıl kutlamalarında, Ekim ayında satışa sunacağı Treselle adlı yeni parfümünü de Nükhet Duru’nun eşsiz performansı ile satış temsilcilerine tanıttı. Feminen, kendine güvenen ve ne istediğini bilen kadının parfümü Treselle’in tanıtım kampanyası süresinde satın alanlara çok şık bir bayan saati hediye ediliyor.

Ayrintili Görmek Için Resmin Üzerine Tiklayiniz...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>