>

KÜLTÜR-SANAT

G.I. Joe Misilleme" Filmi Özel Görüntüleri "Hansel ve Gretel Cadı Avcıları" Filminden Önce Gösterilecek!

3 boyutlu özel görüntüleri türkiye de dahil olmak üzere dünyanın dört bir tarafındaki sinemalarda...
 
   
 
 
     

Paramount Pictures, MGM, Skydance Productions ve Hasbro’nun katkılarıyla merakla beklenen “G.I. JOE: MİSİLLEME” filminin 4 dakikalık tanıtım görüntüleri, Türkiye’de dahil olmak üzere tüm dünyada Paramount ve MGM’in “HANSEL VE GRETEL: CADI AVCILARI” filminden önce 3 boyutlu olarak gösterilecek.

Çok satan HASBRO karakterlerinden uyarlanan, 2009 yılında vizyona girdiğinde 300 milyon doların üzerinde hasılat elde eden “G.I. JOE: KOBRANIN YÜKSELİŞİ”ni takip eden bir di Bonaventura prodüksiyonu olan “G.I. JOE: MİSİLLEME, Hasbro’nun katkılarıyla Paramount Pictures, MGM ve Skydance Productions tarafından sunuluyor.

Bu devam filminde G.I. Joe'lar can düşmanlarının yanı sıra, hükümetin içinden gelen ve varlıklarını tehlikeye atan tehditlerle de mücadele etmek zorunda kalıyorlar. Filmde D.J. Cotrona, Byung-hun Lee, Adrianne Palicki, Ray Park, Jonathan Pryce, Ray Stevenson, Elodie Yung, Channing Tatum, Bruce Willis ve Dwayne Johnson rol alıyor. Yönetmenliğini Jon M. Chu’nun, yapımcılığını Lorenzo di Bonaventura ve Hasbro’dan Brian Goldner’ın üstlendiği filmin senaryosunu ise Hasbro’nun G.I. Joe® karakterlerinden yola çıkarak Rhett Reese ve Paul Wernick yazdı.“G.I. JOE: MİSİLLEME” Türkiye’de 29 Mart 2013’te vizyona girecek.

“HANSEL VE GRETEL: CADI AVCILARI”nın başrollerinde ise, çocukken kanla tanıştıktan sonra adaleti kendi elleriyle sağlayan, intikam almaya kararlı bir ekip haline gelen Hansel ve Gretel’i canlandıran Jeremy Renner ve Gemma Arterton yer alıyor. Hansel ve Gretel’in şimdi bilmedikleri şey, av haline dönüştükleri ve cadıların çok daha ötesinde bir kötüyle yüzleşmek zorunda kaldıkları... yani geçmişleriyle. Renner ve Arterton’ın yanı sıra oyuncu kadrosunda Famke Janssen ve Peter Stormare de yer alıyor. Filmi Tommy Wirkola yazıp yönetirken, yapımcılığını Will Ferrell, Adam McKay, Kevin Messick ve Beau Flynn üstleniyor.

“HANSEL VE GRETEL: CADI AVCILARI” ülkemizde 1 Şubat’ta vizyona girecek.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>