>

AŞK - CİNSELLİK

Aradaki Mesafeyi Kısaltın

Sevgilinizle aranızdaki bağın uzak mesafeler arasında bile ne denli güçlü bir şekilde kurulabileceğini birkaç ipucuyla yazımızda bulabilirsiniz.
 
   
 
 
     

ORTADA BULUŞUN

Sevgiliniz örneğin sizin oturduğunuz yerden iki saat uzaklıkta bir şehirde yaşıyor. Çok uzak sayılmayacak bu mesafeyi kısaltmak sizin elinizde. Görüşmek için haftasonunu beklemek istemiyorsanız bir akşam yemeği için iki şehrin ortasına denk gelen bir bölgede buluşun. Sevgilinizi görmek için bir saat yol gitmek o kadar da zorlayıcı bir şey olmasa gerek, öyle değil mi?

HEDİYE VERMEK İÇİN ÖZEL GÜNLERİ BEKLEMEYİN

Karşımızdaki kişiyi önemsediğimizi göstermek için yapabileceğimiz en güzel şeylerden biri ona sürpriz bir hediye vermektir. Bu hediyenin küçük ya da büyük olması hiç önemli değildir. Bu, sevgilinize yazdığınız bir şiir ya da sevdiği bir paket cips bile olabilir. Yeter ki içinizden gelerek alındığını bilsin.

İNANCINIZI KAYBETMEYİN


Eğer bu ilişkinin yürüyeceğine inanıyorsanız, o zaman aranızdaki uzak mesafeyi düşünerek hareket etmeyin. Aksine o uzaklığın sizi daha da yakın kıldığını düşünün ve her fırsatta ona olan sevginizi dile getirin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>