>

MODA - STİL

Hatice Gökçe’den Çevre Dostu Yeni Çamaşır Koleksiyonu!

Doreanse markası için hazırladığı organik çamaşır koleksiyonu ile dünya üzerinde tükenen kaynakların önemini hatırlatıyor.
 
   
 
 
     

Yalın çizgilerden oluşan koleksiyon insan teni kadar doğal! Organik yaşam felsefesinden ilham alarak Hatice Gökçe’nin Doreanse çamaşırları için organik pamuk ipliği kullanarak hazırladığı özel koleksiyonda doğayla uyum içinde olmayı sağlayan bir giyim tarzı vaat ediliyor. Doğa ilkelerinden ilham alan seri, sınırlı sayıda üretildi. Kadın ve erkek koleksiyonlarında alt ve üst gruplar olarak tasarlanan Doreanse by Hatice Gökçe Organic serisi, ruhuyla bedenini birleştirenler için tasarlandı. Özellikle Sevgililer Günü’nde ne almak istediğine hala karar verememiş olanlar için Doreanse serisi eşsiz seçenekler sunuyor.

Hatice Gökçe, yeni koleksiyonunun dünyadaki yolculuğumuzun herhangi bir durağında yaşanılan hislerden ortaya çıktığını belirtirken, Hatice Gökçe ayrıca sürdürülebilir bir hayat için çevreye zarar vermekten kaçınarak, varolan yaşamı koruma felsefesini benimsiyor. Tasarımcı, Doreanse serisinde maskülen siyah, doğal beyaz ekru ve düş pembesi renklerini kullanıyor.

Modern hayat şartlarıyla beraber hayatımıza giren kimyasal maddelerin sağlığımızı kötü yönde etkilemesi, özellikle dikkat çekilen nokta olarak ön plana çıkıyor. Hatice Gökçe, sağlıklı hayat düzeninin korunması için yapılması gerekenlerin başında çevreye zarar vermeden üretilmiş ürünlerin tüketilmesi gerektiğinin altını çiziyor. Bu doğrultuda, tüketicilere, bireysel olarak atılacak adımlarla daha iyi bir toplum bilincine ulaşılacağı mesajı ile hazırlanan bir koleksiyon ulaştırılıyor. Koleksiyonda kullanılan doğal ipliklerin en belirgin özellikleri arasında nefes alabilir bir yapıya sahip olmaları ve kolay kurumaları yer alıyor. Ayrıca doğal iplikler, kimyasallara oranla çok daha kalıcı oldukları gibi vücudu serin tutuyorlar.Bu koleksiyon ile birlikte doğanın korunmasına destek verilerek, sürdürülebilir tarımın geliştirilmesi amaçlanıyor. Bu ürünleri alarak Sevgililer Günü’nde hem en sevdiğiniz kişiyi sevindirecek hem de hayatın devam etmesi adına bir adım atmış olacaksınız. Koleksiyona YKM Cevahir Mecidiyeköy, YKM Galleria Bakırköy, YKM Mersin Forum, Doreanse Beyazıt mağazalarından ve Hatice Gökçe’nin kendi butiğinden ulaşılabiliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>