>

GÜZELLİK

Ayaklarınız yaza sağlıklı ve güzel girecek

Bütün gün çalıştınız ve ayakta durmaktan yoruldunuz. Peki ya ayaklarınızın durumu? İşte size ayaklarınız için özel bir ürün.
 
   
 
 
     
M.Asam FubPflege (Ayak bakım kremi) ayaklara canlandırıcı ve nemlendirici bir bakım yaparak, çalışan bayanların en büyük problemlerinden olan varislerin oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki Üzüm çekirdeği ekstresi ile damar hasarlarına karşı koruma sağlarken, kapiller geçirgenliği azaltır, damar cidarlarının güçlü olmasını destekliyor..


Üzüm çekirdeği ekstresi, Üzüm çekirdeği yağı, Shea Butter, Fıstık çamı yağı, At kestanesi ekstresi, Menthol, vitamin E ve vitamin B3 gibi değerli vitamin ve bitkisel özler ile ayaklara yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. At kestanesi ekstresi damar deformasyonlarını önleyen ve ödem çözücü etkiye sahip bir doğal etken maddedir.

Çalışan bayanların en büyük problemlerinden olan varisin tedavisi, ilerlemiş aşamada yalnızca cerrahi müdahale ile çözüme kavuşturulabilir. Ancak başlangıç aşamasında veya varis oluşmasın diye alınabilecek önlemler vardır.

Sadece eczanelerde bulunabilir.
M.Asam Ayak Bakım Kremi:
36.-YTL (200 ml)

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>