>

MODA - STİL

4ONE BOUTIQUE Nişantaşı’nda Açıldı!

Gelinlik aksesuarları tek adreste...
 
   
 
 
     

Unutulmaz günde gelinliğin şıklığı ve zarafetini tamamlamak için duvak, ayakkabı ve saç aksesuarları gibi detayların önemi tartışılmaz. İtalya’nın ünlü markalarının bir arada bulunduğu gelin aksesuarlarını artık tek bir adreste bulmak mümkün.

Gelinliğini en özel aksesuarlarla tamamlamak isteyen gelin adayları için Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde hizmet vermeye başlayan 4ONE Boutique’de duvaktan, saç aksesuarına, ayakkabıdan, şapkaya kadar bir çok çeşit yer alıyor. Bu alanda sadece Türkiye’de değil, çoğu ülkede farklı bir tema yaratan 4ONE Boutique, ilk kez odağı gelinlik olmayan bir gelin butiği olarak öne çıkıyor.

Gelinler; küçüklükten beri hayalini kurdukları o önemli ‘tek gün’ için gelinliklerini alarak aksesuar bulmak amacıyla, ellerinde gelinlik fotoğrafları, birçok butikte zevklerine ve elbiselerine uygun ürün ararlar. 4ONE Boutique; gelinlik kadar önemli olan duvak, saç aksesuarı, ayakkabı, şapka, taç ve iç çamaşırını sokak sokak aramaktan yorulanların, tek bir adreste alışveriş yapabilmeleri fikriyle yaratılarak, bu alanda bir yenilik sunuyor.SİZE ÖZEL PROVA ODASI

4ONE Boutique’de gelinler kendileri için özel hazırlanmış prova odasında, gelinliklerini de deneyerek, o güne eksiksiz ve sürprizsiz tüm detaylarıyla hazırlanabiliyor. Randevu alınarak kullanılabilen prova odası, Pazar günleri de hizmet veriyor.

Mart ayında kapılarını açan 4ONE Boutique’de tüm ürünler hayallerdeki gelinleri gerçeğe dönüştüren çok değerli parçalar. İtalya’nın ünlü gelinlik ve duvak markası Peter Langner ve el yapımı duvaklarıyla kuğu gibi gelinler yaratan Creazioni Francesca markalarının yanı sıra, Floransa’nın Avrupa’daki kraliyet ailelerinin başını süsleyen Marzi şapka markası ile Francesco, Loriblu, Giorgio Iachini gibi köklü gelin ayakkabısı firmalarından ürünler bulmak mümkün. Sadece gelinlik için tasarlanmış iç çamaşırları sunan Penrose ve Swarovski kristalleriyle bezenmiş saç takıları yaratıcısı Anna Bella ise sunulan diğer markalar arasında yer alıyor.

Gelinler için birçok ürün sunan butik sadece gelinlere hitap etmiyor. 4ONE Boutique, beyazın taşlarla süslenmiş en göz kamaştırıcı ve en zarif halini üzerinde taşımak isteyen herkese açık.

Adres: Abdi İpekçi Caddesi Side Apt. 53/10 Kat:4 Nişantaşı
Tel: 02123438004
Faks: 02123438084
www.4oneboutique.com

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>