>

GÜZELLİK

Beauty Fest Mayıs’ta Uniq İstanbul’da!

Yılın en güzel festivaline hazır mısın?
 
   
 
 
     

Yılın en güzel festivali “Beauty Fest”, 4 – 5 – 6 Mayıs tarihlerinde, güzellik ve bakım konusunda bambaşka deneyimler yaşamak ve eğlence ve sürprizlerle dolu bir hafta sonu geçirmek isteyenleri Uniq İstanbul’a davet ediyor!

Ünlü makyaj uzmanları, güzellik ve stil danışmanları ile söyleşiler, yeni makyaj ürünleri, konserler, stilinizi baştan yaratacak cornerlar, workshoplar, son güzellik trendleri, dans ve spor aktiviteleri ve sürprizlerle dolu “Beauty Fest”, 3 gün boyunca en güzel anlarıyla sizi bekliyor!

Güzellik ve Bakım Markaları En Yeni Ürünleri ve Şovlarıyla Beauty Fest’e Geliyor!


Festivale katılan güzellik ve bakım markaları, make-up şovlar, makyaj uzmanları ile sohbetler ve eğlenceli yarışmalar gibi etkinlikler gerçekleştirerek, en yeni ürün ve teknolojilerle festivale renk katmaya geliyor!

Dijital Dünyanın En Renkli İsimleri Beauty Talks’ta!


Moda, bakım, güzellik, astroloji gibi konularda sohbet ve söyleşilerin yapılacağı “Beauty Talks”ta, PuCCa, Uğur Kıral, Sebile Ölmez, Ayşe Tolga, Dinçer Güner, Melodi Elbirliler, Zeynep Soylu, Nihal Kanık, Burçin Ünaldı ve Meriç Keskin gibi dijital dünyanın renkli isimleri ziyaretçilerle bir araya geliyor!

Müge Boz Güzellik Sırları ile Beauty Fest’te!


Sevilen oyuncu Müge Boz, Schwarzkopf Gliss ile workshop alanında, festivale katılanlarla güzelliklerini sırlarını paylaşmaya geliyor!

Ünlü Markaların En Beğenilen Ürünlerinde Büyük İndirim!

“Beauty Fest”, ünlü markaların en beğenilen ürünlerine, BIG SALE Kampanyaları ile inanılmaz indirimlerle sahip olma fırsatı sunuyor!

Yılın En Güzel Festivalinde Gün Boyu Müzik ve Konserler Sizi Bekliyor!


4 Mayıs Cuma günü pop müziğin sevilen sanatçısı Ece Seçkin, 5 Mayıs Cumartesi günü ise Fettah Can Beauty Fest sahnesinde sizinle buluşmaya geliyor! Festivalin final konseri, 6 Mayıs günü “CIELO ile Beauty Party” ile yapılıyor.
“Beauty Fest”te gün boyu ise Serdar Örs, Mehmet Koç ve Erdem Şenel dj setleriyle eşlik edecek.

Beautyfest, “Beauty Influencer Awards’18” ile Sosyal Medyanın Yeni Influencerlarını Seçiyor!


“Beauty Fest”, “Beauty Influencer Awards’18” ile sosyal medyanın yeni influencerlarını seçiyor! Ayşe Tolga, Styleboom, Melodi Erbirliler, Meriç Keskin, Ojemrujumrimelim, PuCCa, Sebibebi, Uğur Kıral ve Zeynep Soylu’dan oluşan jüri üyelerinin değerlendirmesiyle kazanan kişiler, 4 Mayıs Cuma gecesi özel bir gece ile ödüllerini almak için bir araya geliyor.
Yarışmaya katılmak için; http://www.beautyinfluencerawards.com/

Ulaşım Sponsoru Uber Sizi Festivale %50 İndirimli Getiriyor!


“Beauty Fest”in ulaşım sponsoru “Uber”, verilecek kod ile İstanbul’un neresinde olursan %50 indirimle festivale getiriyor!

Yılın en güzel festivali “Beauty Fest”te, mis gibi bah ar havasını içinize çekerken, gün boyu müzik eşliğinde saklı kalan tüm güzellik sırlarını öğrenecek, dijital dünyanın en renkli isimleriyle tanışacak, ünlü markaların büyük indirimlerinden yaralanabilecek ve çok eğleneceksiniz! Festival biletleri mobilet’te!https://www.mobilet.com/event/beauty-fest-18-1169-32a9

2018’in bahar ve yaz güzellik ve bakım trendlerinin takip edilebileceği festivalin katılımcıları arasında; Estee Lauder, Unilever, Toni&Guy, Diadermine, Catherine Arley, Rosense, Flormar, Golden Rose, Nivea, Glohe/Incia, Doctor B, Schwarzkopf Gliss, Schwarzkopf Palette, Philips, Nubia, Kryolan, Beliz, Tarko, Kotex, Dyson, b-fit, Uber ve Golf yerini alıyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>