>

KÜLTÜR-SANAT

Shakira ile İstanbul Coştu!

35 bin kişi Shakira ile dans etti….
 
   
 
 
     

DANSI, MÜZİĞİ VE BİTMEK BİLMEZ ENERJİSİ İLE BÜYÜLEDİ

Dün akşam BKM organizasyonuyla Vodafone Park’ta sahneye çıkan Kolombiya’lı Süperstar SHAKIRA, 11 yıl aradan sonra benzersiz bir performansla hayranlarına müzik ve dans ziyafeti çekti.

2 SAAT BOYUNCA KESİNTİSİZ DANS

Dünya Turnesi “EL DORADO” kapsamında Vodafone Park’ta gerçekleşen İstanbul Konseri, saat 21:30’da başladı. 2 saat boyunca toplam 4 farklı kostüm giyen, hiç ara vermeden toplamda 20 şarkıyı canlı olarak seslendiren ve kıvrak dansları ile 35.000 kişiyi coşturan SHAKIRA, bir konserden öte İstanbullular için muhteşem bir dans ve müzik partisi düzenlemiş gibiydi.

SADECE SHAKIRA DEĞİL İSTANBULLULAR DA KONSERİN HAKKINI VERDİ

İlk şarkıdan itibaren tüm konser boyunca dans eden ve şarkılara tempoyla eşlik eden 35.000 kişi özellikle; 2001 yılında çıkardığı Laundry Service Albümündeki “Whenever, Whereever” ve 2010 yılı Dünya Kupası hiti “Waka Waka” ile İstanbul’u inlettiler. Hep bir ağızdan söyledikleri şarkılarla coşan 35.000 kişinin ritmi izleyen herkese tek cümle kurdurdu “STADYUM KONSERİNE HASRET KALMIŞIZ”.

KONSERİN ARDINDAN SHAKIRA’NIN İSTANBUL’U ÖVGÜYE BOĞDU

10 Temmuz Salı gecesi özel uçakla İstanbul’a gelen SHAKIRA konakladığı The Grand Tarabya Oteli ile Vodafone Park arasında deniz yolunu tercih etti. Konser öncesi saat 16:00’da deniz yolu ile Vodafone Park’a gelen Süperstar sahnede kısa bir süre prova yaptıktan sonra kendisi için özel olarak Mudo Concept tarafından hazırlanan kulisinde dinlendi. Saat 21:30’da sahneye çıkan ve 23:40’ta konserini tamamlayan SHAKIRA konseri şöyle değerlendirdi. “İstanbul yine büyüleyici,

İstanbullular yine inanılmazdı. Burada olmaktan böyle bir stadyumda bu kadar coşkulu bir seyirciye buluşmaktan çok mutlu oldum. İstanbul’da daha fazla kalmak isterdim ama devam eden bir programım var. İnanılmaz bir enerjiniz ve ev sahipliğiniz var. Burada kendimi şımartılmış hissediyorum. Umarım en kısa sürede yeniden İstanbul’a geleceğiz.”


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>