>

GÜZELLİK

B’IOTA Laboratuvarları Global Pazarda

Türk medyasının önemli temsilcilerini B’IOTA Laboratuvarları yemeğinde Divan Kuruçeşmede buluştu.
 
   
 
 
     
B’IOTA Laboratuvarları’nın geleneksel iftar yemeğinde konuşan B’IOTA Genel Müdürü Cihat Dündar; Brezilya ve Almanya ile ihracat hedeflerini büyüteceklerini söyledi.

B’IOTA Laboratuvarları’nın geleneksel hale gelen iftar yemeği bu sene yine Türk medyasının önemli temsilcilerini bir araya getirdi. Divan Kuruçeşme’de gerçekleştirilen iftar yemeğinde konuşma yapan B’IOTA Laboratuvarları Genel Müdürü Cihat Dündar B’IOTA’nın geldiği nokta ve gelecekteki hedefleri konusunda basın mensuplarına bilgi verdi.

“Brezilya ve Almanya pazarına gireceğiz”

Çok kısa sürede büyük bir marka haline geldiklerini belirten Cihat Dündar çoğu firmanın 10 yılda gelemediği noktalara 3 yılda geldiklerini belirtti. Amaçlarının global pazarda da büyümek olduğunu sözlerine ekleyen Cihat Dündar BIOXET markasıyla 30’a yakın ülkeye yaptıkları ihracatın çok yakında Almanya ve kozmetik alanında önemli bir pazar olan Brezilya ile daha da büyüyeceklerini söyledi. Dündar; “ 5 yıl sonra en az bir marka, 10 yıl sonra ise tüm markaların global marka olması yönünde çok büyük hedeflerimiz var” diye konuştu.

İlaç hassasiyetinde kozmetik üretimi yapan Avrupa’nın en büyük 3. Fabrikası

Ekonomik krize rağmen global marka olma hedeflerini yapacakları yatırımlarla da destekleyeceklerini belirten Cihat Dündar çok yakında Sarıgazi’de açılacak 30.000 metrekarelik fabrikalarıyla ilaç hassasiyetinde, Avrupa’nın en büyük 3. kozmetik üretimi yapan fabrika ve araştırma laboratuvarını açmış olacaklarını belirtti.

Son olarak B’IOTA Laboratuvarları’nın gerçekleştirmiş olduğu sosyal sorumluluk projelerinden bahseden Cihat Dündar Güneydoğu Bölgesindeki çocuklara beslenme ihtiyaçları konusunda yardım ettiklerini ve ayrıca Botanik Bahçesi, ağaçlandırma projeleri, eğitim bursları, bilimsel araştırmalara destek ve sosyal yardımlarla toplumun ve doğanın gelişimine katkı sunduklarını sözlerine ekledi.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>