>

GÜZELLİK

Bir bedene varan incelme ve selülite ideal çözüm

RoC’un selülit sorununa karşı devrim yaratan çözümü: RETINOL ANTI-CELLULITE MODELLING
 
   
 
 
     
RoC’un selülit sorununa karşı geliştirdiği RETINOL ANTI-CELLULITE MODELLING, günde iki kez uygulanarak 8 haftada vücutta bir bedene varan incelme sağlıyor, selülitleri ve portakal kabuğu görünümünü gözle görülür şekilde azaltıyor. Klinik deneyler RETINOL ANTI-CELLULITE MODELLING kullanan kadınların yüzde 86’sının başarılı sonuçlar elde ettiğini kanıtlıyor.Selülit oluşumuna çözüm getirmek amacıyla RoC’un geliştirdiği RETINOL ANTI-CELLULITE MODELLING, 8 haftalık uygulama sonunda bir bedene varan incelme ve portakal kabuğu görünümünde gözle görülür azalma sağlıyor. Özel formülü sayesinde RETINOL ANTI-CELLULITE MODELLING, protein yapısındaki sıkılaştırıcı özel maddesi ve yeni DrainOx kompleksi ile silüeti yeniden şekillendirerek, cildi sıkılaştırmaya yardımcı oluyor. Bununla birlikte içeriğinde bulunan Retinol ve Kafein ile selülit cepleri üzerine doğrudan etki yaparak portakal kabuğu görünümünü gözle görülür şekilde azaltıyor.

Cildi Hızla Canlandırıyor

Teknolojik devrim niteliği taşıyan RETINOL
ANTI-CELLULITE MODELLING, ilk kullanımdan itibaren cildi nemlendirerek gözle görülür yumuşaklık, pürüzsüzlük ve sıkılık sağlıyor. Portakal kabuğu görünümünde görünür bir azalma sağlayan RoC’un mucize ürününü kullanan kadınların yüzde 86’sında 8 haftalık kullanım sonunda gözle görünür başarılı sonuçlar elde ediliyor, bel çevresinde 2 santim incelme kaydediliyor.

Verimli Çözüm Hızlı Sonuç

RETINOL ANTI-CELLULITE MODELLING baldırlar, kalça, basen, karın ve mide bölgelerine günde iki kez uygulanarak en etkin ve hızlı çözümü sunuyor. Hafif ve çok kolay emilen jel kremin yapısı uygulamadan hemen sonra giyinme imkanı veriyor ve ferah, hafif parfümü ile kadınların kendilerini gün boyu rahat hissetmelerini sağlıyor.

RETINOL ANTI-CELLULITE MODELLING kullanan kadınlar ile gerçekleştirilen klinik testler, ürünün selülit ve portakal görünümü sorununa gözle görülür şekilde çözüm sunduğunu ortaya koyuyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>