>

GÜZELLİK

Bitkisel koruyucu ve bronzlaştırıcı

Mary Cohr’dan daha sağlıklı ve güzel bronzlaşmayı sağlayan Tanning Sun Sprey, After Sun Repair ve Tan Revealer ile çikolata tadında bir yaz sizi bekliyor.
 
   
 
 
     


Bronzlaştırıcı güneş spreyi, Tanning Sun Sprey, vücudu güneşin zararlı ışınlarından koruyarak, güneş yanığı riski olmadan güneşten daha fazla yararlanma imkanı sağlıyor. 18 koruma faktörü ile yüksek oranda koruma sağlayan Tanning Sun Sprey, kayısı yağı, hodan yağı ve tiaré yağından oluşan bitkisel koruyucu yağ kompleksi, melanin, TAF, E vitamini, Flavonoidler, Aloe Vera özü, Gatulin, UVA/ UVB filtreleri içeriyor.


Güneş sonrası onarıcı bir krem olan After Sun Repair, güneşlenme sonrası cildi rahatlatıyor ve onarıyor. Bronzlaşan cilde parlaklık kazandırarak daha güzel görünmesini sağlayan After Sun Repair, cildi bir sonraki güneşlenme için de hazır hale getiriyor. Shea yağı, Hodan yağı ve Tiaré yağından oluşan bitkisel onarıcı yağ kompleksi, Melanin, Flavonoidler, Alantoin, TAF, E Vitamini, Aloe Vera özü, Gatulin, Alfa Bisabolol içeren After Sun Repair, güneş sonrası rahat ve güzel bir cilde kavuşmak isteyenler için.

Mary Cohr, tatil öncesi hazırlıkların başında gelen solaryum bronzluğu içinde Tan Revealer After UV’yi sunuyor. Solaryum sonrası bronzluğu arttırmak ve daha uzun süre bronz kalabilmek için kullanılan Tan Revealer After UV, Badem yağı, Hodan yağı ve Tiaré yağından oluşan bitkisel nemlendirici yağ kompleksi, Melanin, Flavonoidler, Alantoin, TAF, E Vitamini, Aloe Vera özü, Gatulin, Alfa Bisabolol ve Epalin içeriyor.


Mary Cohr Tanning Sun Sprey fiyatı: 62,00 YTL
Mary Cohr After Sun Repair fiyatı: 41,00 YTL
Mary Cohr Tan Revealer After UV fiyatı: 49,00 YTL


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>