>

GÜZELLİK

Broadway Nails ile kıskanılan tırnaklar..

Amerika’nın 1 numaralı takma tırnak markası 40 ülkeden sonra artık Türkiye’de…
 
   
 
 
     
Yoğun yaşam temposu içinde maniküre ve pediküre zaman ayıramayan hanımlar da, artık herkesi kıskandıracak tırnaklara sahip olabilecek. Türkiye’nin önde gelen eczanelerinde satışa sunulan Broadway Nails’in en önemli özelliği tırnağa zarar vermemesi ve kolaylıkla çıkarılabilmesi.

Kısa veya uzun, french manikürlü, kendinden desenli, taşlı tırnakları ile her türlü tırnak yapısı ve zevke uygun seçenekler sunan Broadway Nails, ayak takma tırnakları ile de problemli ayaklara çözüm sunuyor. Ayrıca Broadway Nails kendinden yapışkanlı tırnakları ‘yapıştır, çık’ ile acil veya özel durumlar için büyük kolaylık sağlıyor.


Cosmo Group tarafından Türkiye’ye getirilerek sadece eczanelerde satışa sunulan Broadway Takma Tırnaklar, zerafeti tırnağın doğal yapısına zarar vermeden sağlıyor. Tırnağın uzamasını engellemeyen, aksine kalkan vazifesi görerek uzamayan sağlıksız tırnakları koruyan Broadway, tırnak yeme alışkanlığı olanların bu sorundan kurtulmalarına da yardımcı oluyor.

Broadway’in Real Life French Serisi, kısa olması özelliği ile günlük kullanım için pratik ve şık bir çözüm üretiyor. Solmayan ve bozulmayan Fast French Serisi, uzun french manikürlü tırnaklar isteyenlere hitap ediyor. Natural Deceptions Serisi, tırnağın doğal şeklini yakalamak için eklenmiş ‘ay’ konsepti ile tamamen doğal, kullananın bile kendi tırnağından ayıramayacağı bir özellik taşıyor. Özel günler için düşünülen Airbrush Glass Serisi ise mükemmel dizayn ve son moda tırnaklar sunuyor.

Broadway ‘de ojeli ve ojesiz olarak sunulan Two Step Serisi’nde uzun kare, sportif kare, kısa kare alternatifleri yeralıyor. Ayrıca kendinden yapışkanlı Naturel Deceptions Self Stick ve rengarenk Ready To Go Serisi de hanımlar için farklı renk alternatifleri yaratıyor.

Broadway Nails’in fiyatları 14 -18 YTL arasında değişiyor.

Cosmo Grup Tel: 0216 545 23 36
www.cosmogrup.comFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>