>

GÜZELLİK

Çağla Kubat Fa`nın Marka Yüzü Oldu!

Fa Sport Double Power Sporty Fresh, Çağla Kubat ile sonbaharın ilk partisini gerçekleştirdi…
 
   
 
 
     

Vücut bakımı denilince tüm dünyada akla gelen ilk markaların arasında yer alan Fa, yeni ürünü Fa Sport Double Power Sporty Fresh için marka yüzü Çağla Kubat’la birlikte sonbahara “Merhaba” demek için son derece keyifli bir parti düzenledi. İstanbul’un ünlü eğlence mekanlarından Sortie’de 4 Eylül 2013 Çarşamba günü yapılan partiye DJ Oben Budak da hareketli müzikleriyle damgasını vurdu.

ÇAĞLA KUBAT, FA SPORT DOUBLE POWER SPORTY FRESH’İ ÖNERİYOR…

Vücut bakımının öncü markası Fa, kadınlar için özel olarak geliştirilen Fa Sport Double Power Sporty Fresh için Milli Sörfçü Çağla Kubat ile iş birliği yapıyor. Günlük yaşamının büyük bölümünde spor yapan Kubat, ter ve kötü kokulardan Fa Sport Double Power Sporty Fresh ile korunuyor. Kubat; spor yapan, yoğun tempoda çalışan ve kendine özen gösteren tüm kadınlara, Fa Sport Double Power Sporty Fresh’i öneriyor.

TER KOKUSUNA KARŞI 72 SAAT KORUMA VE SPORTİF BAKIM İÇİN FA SPORT DOUBLE POWER…

Fa kendi serisindeki ilk uzun süre yüksek performanslı kadın ve erkek vücut bakım serisi: Fa Double Sport’u yarattı. Spor ve egzersiz yaparken, 72 saat koruma sağlayan antiperspirant deosprey ve roll-on’lar alkol içermeyen güçlü formülüyle ter kokusuna karşı maksimum korumayı sunuyor. Erkekler için özel olarak üretilmiş, rahatlatıcı etkiye sahip ve izotonik mineraller içeren vücut şampuanı, spor ve egzersizden sonra hem vücudunuzu hem de saçınızı temizliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>