>

GÜZELLİK

Canlı ve Yenilenmiş Bir Cilt İçin Swedish Spa!!!

Oriflame Kozmetik'ten, 3 adımlı Swedish Spa Sea Algae haftalık bakımı sayesinde yazın güneşten yıpranan teninize yumuşacık bir dokunuş. TIKLA KAZAN
 
   
 
 
     
Canlı ve Yenilenmiş Bir Cilt İçin Swedish Spa!!!

Oriflame Kozmetik, evinizin konforunda uygulayacağınız 3 adımlı Swedish Spa Sea Algae haftalık bakımı sayesinde yazın güneşten yıpranan teninize yumuşacık bir dokunuş ile daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor…Swedish Spa Sea Algae haftalık bakım seti; canlandırıcı, arındırıcı ve nemlendirici 3 adımla cildinizi canlandırıyor ve yeniliyor. Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun olan Swedish Spa haftalık bakım setinin içeriğindeki deniz yosunu özleri ve diğer bileşenler, cildinizi korur, nemlendirir ve yeniden mineral kazandırarak, sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlar.Swedish Spa Sea Algae Canlandırıcı Yüz Arındırıcısı :
Yaz boyu yıpranmış cildinizi nazikçe arındırıp temizlerken, yumuşak, pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. 75 ml. Fiyat: 19.90 TLSwedish Spa Sea Algae Arındırıcı Yüz Maskesi :
Yüzünüzdeki yağ ve birikimleri arındırırken, canlı ve sağlıklı bir cilt görünümü kazandırır. Cildinizi besler ve nemlendirir. 4 x 10 ml. Fiyat: 19.90 TLSwedish Spa Sea Algae Güzellik Bakım Serumu
Hafif, derinlemesine nemlendirici serum, cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. 10ml. Fiyat: 26.90 TL

İÇERİK :

VitoAlgae Complex Denizin zenginliklerinin mükemmel bir kombinasyonu, Oriflame Bilim Adamları tarafından eşsiz komplekste birleştirildi.

Chondrus Crispus Denizin derinliklerinde yaşayan kırmızı deniz yosunu, cildi koruma, nemlendirme ve yeniden mineral kazandırma özellikleri ile bilinir.

Asparagopsis Armata Kahverengi deniz yosunu özleri cildi canlandırır, nemlendirir ve arındırır.

-------------------------------------------------
30 COSMOTURK OKURUMUZA ORIFLAME DISCOVER SEVILLE SETİ HEDİYE
-------------------------------------------------

ARMAĞAN BAŞVURU SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!...-------------------------------------------------
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>