>

MODA - STİL

Sıcak çok sıcak

Tasarımcıların hazırladığı mayo, bikini ve mayokini modelleri bizleri havuz ve plajlarda serinlemeye ve güzellik yarışına zorlayacağa benziyor.
 
   
 
 
     
Sıcaklık değerlerinin arttığı şu günlerde kafalarda tek soru; küresel ısınmanın etkisiyle sıcaklık değerleri kaç civarında olacak? Bunu cevabını meteorloji işleri bilebilir ama tasarımcıların hazırladığı mayo, bikini ve mayokini modelleri bizleri havuz ve plajlarda serinlemeye ve güzellik yarışına zorlayacağa benziyor.

Sezonun serinletici trendlerinden 50’lerin stili mayolarla Saint Tropez ruhuna bürünebilirken, 70’lerin kelebek modeli bikinilerle daha seksi, straplez mayolarla cool spotif tasarımlarla dinamik,geometrik ve çizgili modellerle daha alımlı gözükebiliriz.

Konsept ve Moda Editörü Z.Berhan Yılmaz’a ait olan’’Sıcak Çok Sıcak Olacak’’ sloganlı prodüksiyon; sezonun top tasarımlarını gece havuz başında buluşturdu.

Çekimlerde Calvin Klein, DSquared2, Patrizia Pepe,Lacoste, Eres, Harvey Nichols, Anya Hindmarch , Manola Blahnik, Sunset, Missoni,Zeki Triko, C&A, Sport Missoni, Mudo, Aldo, La Scarpha, Beymen ve Lacoste gibi markaların tasarımlarına yer verildi.

Hülya dergisi Haziran sayısı moda sayfalarında yer alan projede Altın Portakal ödüllü Make-up artist Nimet İnkaya , FX Team’den Serkan Karadağ, moda fotoğrafçısı Aliço Güzelbeyoğlu ve S Management agency’den Rosanna yer aldı.

GÖRSELLERİ BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYIN...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>