>

GÜZELLİK

Catherine Arley Silky Touch Maskara Serisi!

Etkileyici bakışlara sahip olmanın yolu CATHERINE ARLEY SILKY TOUCH Maskara serisi. Tıklayın!
 
   
 
 
     
25 yıllık geçmişiyle vazgeçilmez bir marka haline gelen CATHERINE ARLEY, yepyeni ürün serisini piyasaya sürüyor. CATHERINE ARLEY-SILKY TOUCH serisi geniş müşteri kitlesine hitap eden yepyeni ürünlere sahip. Farklı tasarımlarıyla gözalan pudralar, allıklar, renk renk farlar ve daha birçok ürün bu sezon vitrinlerde yerini alıp, müşterilerinin beğenisine sunuluyor.Değişen içerik ve ambalajıyla CATHERINE ARLEY SILKY TOUCH SERİSİ kadınların gözdesi olacak. Artan ürün çeşidiyle her zevke uygun olarak üretilen SILKY TOUCH serisi göz alıcı ve etkileyici renk seçenekleriyle makyaj tutkunlarına sesleniyor.

Catherine Arley Silky Touch Maskara Serisi

Etkileyici bakışlara sahip olmanın yolu CATHERINE ARLEY SILKY TOUCH Maskara serisinden geçiyor. Farklı beklentileri karşılayabilecek çeşitlilikte üretilen yeni maskara serisi özel bileşimleri sayesinde daha kalıcı ve etkin sonuçlar elde ediliyor. Kısa ,seyrek veya düz kirpik problemlerine son!!. Özel tasarlanan fırçaları ve ürün bileşimleri sayesinde dolgun, hacimli,uzun ve kıvrık kirpikler artık hayal değil!!

CATHERINE ARLEY SILKY TOUCH maskara serisi uzun süre yüksek performansını koruyan yepyeni ürünler içeriyor!!

Etkileyici bakışlara sahip olmak isteyen bayanlar için vazgeçilemeyen bir ürün olma adayı olan SILKY TOUCH maskara serisi gün boyu kalıcı ve şaşırtıcı sonuçlar yaratır!

25 yıllık geçmişiyle vazgeçilmez bir marka haline gelen CATHERINE ARLEY, yepyeni ürün serisini piyasaya sürüyor.

CATHERINE ARLEY SILKY TOUCH serisi geniş müşteri kitlesine hitap eden yepyeni ürünlere sahip. Farklı tasarımlarıyla gözalan pudralar, allıklar, renk renk farlar ve daha birçok ürün bu sezon vitrinlerde yerini alıp, müşterilerinin beğenisine sunuluyor.Değişen içerik ve ambalajıyla CATHERINE ARLEY-SILKY TOUCH SERİSİ bayanların gözdesi olacak. Artan ürün çeşidiyle her zevke uygun olarak üretilen SILKY TOUCH serisi göz alıcı ve etkileyici renk seçenekleriyle makyaj tutkunlarına sesleniyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>