>

GÜZELLİK

Göğüsleriniz Emzirme Döneminde Çatlamasın

Çatlak karşıtı bakım yağı Elancyl Huile de Soin Vergetures Aspir Yağı, Çuha Çiçeği Yağı, Keten Yağı...
 
   
 
 
     

Bebeğinizi emzirme döneminde bile güvenle kullanabileceğiniz Elancyl’in Çatlak Karşıtı Bakım Yağı, içeriğinde bulunan %99 doğal yağlar ile, yeni çatlakların oluşumunu önlemeye ve oluşmakta olan çatlakların görünümünü hafifletmeye
yardımcı olur.

Hamilelik döneminde birçok kadında, sağlıklı ve güzel hissetme isteği artar. Çatlaklar tüm anne adaylarının önemli güzellik endişelerindendir ve genellikle karın, göğüs ve kalçalarda oluşur. Erkenden önlem alarak, daha rahat ve korkusuz bir hamilelik yaşamanız mümkün. Ayrıca bu dönemde oluşan çatlaklarınız henüz kırmızı iken, ne kadar erken müdahale ederseniz, onlardan kurtulma ihtimaliniz de o kadar artar.

Çatlaklar, düzensiz kolajen ağı ve cilt elastin liflerinin zorlanması sonucunda ortaya çıkar. Doğru cilt bakımı ürünlerini kullanarak kolajen ve elastin liflerinin kalitesini koruyup güçlendirebilirsiniz.

Elancly Huile de Soin Vergetures yeni çatlakların oluşumunu önlemeye ve oluşmakta olan çatlakların görünümünü hafifletmeye yardımcı olur. İçeriğinde keten yağı, çuha çiçeği yağı ve aspir yağı gibi %100 doğal bitkisel yağlar bulunmaktadır. Esansiyel yağ, paraben ve phenoxy-ethanol içermez.

Hamileliğin 4. ayından itibaren kullanılmaya başlanabilir. %99 doğal formülüyle emzirme döneminde de güvenle kullanılabilir.

Kullanım şekli: Sabah ve akşam, karın, kalça, bacak ve göğüs bölgesine cilde tamamen nüfuz edene kadar dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Elancyl Çatlak Karşıtı Bakım Yağı -150 ml
Perakende Satış Fiyatı: 89 TL 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>