>

GÜZELLİK

Cesur ve İddialı Kiremit Kırmızısı

Çekici ve asi. Göz alıcı. Sokak tarzının aranan tonu. Sıra dışı ve trend belirleyici.
 
   
 
 
     

Chili ile tanışın: iddialı kiremit kırmızısı. Kırmızı ve turuncu arasındaki bir dünyada iddiasını ortaya koyan bu mat ton, cesur bir tavır sergiliyor ve her görünüme kendi ateşli imzasını katıyor. Yalnızca geçen yıl 2,4 milyon satışı ile dünyanın 1 numaralı M·A·C Ruj'u olan bu ikonik turuncu-kırmızı ton, şimdi hayranlarının birden fazla şekilde deneyimlemesi için dört yeni dokuda tekrardan tasarlandı. Chili's Crew ile tanışın, ateşli dudağınızı, benzersiz tarzınızı ve cesur tavrınızı ortaya çıkarın!

Global Senior Artist Dominic Skinner, “Bu süper popüler baharatlı kırmızı, yıllar içinde pek çok kişinin kalbini ısıttı ve kazandı.” diyor ve ekliyor: "Ateşli ve zengin, ama aynı zamanda rahat ve rahatlatıcı. Chili birçok yönden çok fonksiyonel.”Chili's Crew her tercihe uygun bir bitişe sahiptir. Yumuşak, ışıltılı bir ton için, Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick/ Devoted To Chili’yi seçebilirsiniz. Işıltı mı istiyorsunuz? Lustreglass Lipstick/ Chili Popper sizin için ideal bir seçim olacaktır. Nem ve kapatıcılık sağlayan, kadife ve mat bir görünüm istiyorsanız, Powder Kiss Liquid Lipcolour/ Devoted To Chili’yi deneyebilirsiniz. En dolgun, en zengin mat görünüm için ise Retro Matte Liquid/ Chili Addict tam size göre!
Ama elbette, ikonik formüllerimiz olan Matte Lipstick/ Chili ve Powder Kiss Lipstick/ Devoted To Chili her daim favoriniz olacaktır.

Gündüz olduğu kadar gece de güzel olmak için, Chili's Crew'den seçiminizi yapın ve tercih ettiğiniz formülün zahmetsiz sanatının ruh halinizi yansıtmasına izin verin. Sıcaklığı hissetmeye hazır mısınız?

Satış Fiyatları:
Chili (Matte Lipstick) - 329 TL
Chili Addict (Retro Matte Liquid Lipcolour) - 349 TL
Chili Popper (Lustreglass Lipstick) - 349 TL
Devoted To Chili (Powder Kiss Lipstick) - 349 TL
Devoted To Chili (Powder Kiss Liquid Lipcolour) - 389 TL
Devoted To Chili (Powder Kiss Velvet Blur Slim Stick) - 389 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>