>

GÜZELLİK

Cildinize 'ışık' saçın

Işığın değişik dalga boylarının enerjisini kullanan sistem olan 'Omnilight' artık Türkiye'de... Yüz, boyun ve bacak gibi bölgelere uygulanan sistemi Heidi Klum uyguluyor.
 
   
 
 
     

Ünlü manken Heidi Klum'un yüzündeki çilleri kapatmakta kullandığı 'Omnilight' sistemi Türkiye'de uygulanmaya başlandı. Op. Dr. Hasan Subaşı'nın ülkemize getirdiği yöntem, ciltteki aknelerden aşırı tüylere kadar birçok soruna çare oluyor. Sistemin ana fikrini ise ışığın belli bir dalga boyutunda safir bir kristalin içinden geçerken enerjisini ısıya dönüştürmesi oluşturuyor. Bu şekilde kolajen lifler, ani bir biçimde daralıyor. Bu da cildin ve cilt altı bağ dokusunun gerilmesine yol açıyor.

ÜÇ HAFTADA SONUÇ VERİYOR
Ayrıca ısıya bağlı olarak cilt bunu bir travma olarak algıladığından buna bağlı olarak birtakım proteinler salgılanıp kök hücreleri uyarmak suretiyle üç hafta içinde yeni kolajen ve elastin lifleri oluşuyor. Omniligiht işleminin sonucunda da ciltte daha fazla nem, daha fazla elastikiyet ortaya çıkıyor. Bu da cildin diri, parlak, canlı, daha genç bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>