>

GÜZELLİK

Cildinizi 10 yaş gençleştirin...

RoC derin kırışıklıklar ile savaşmada bir Devrim daha yarattı: Retin-Ox Correxion™
 
   
 
 
     
RoC’dan cilde 10 yaş daha genç görünüm veren eşsiz formül: Retin-Ox Correxion™

RoC, yüksek teknolojisi ile eşsiz formüllü Retin-Ox Correxion™’u yarattı. Retinol’ün kırışıklıklara karşı gücünü CollegonOx kompleksinin sıkılaştırıcı özelliği ile birleştirerek cilde 10 yaş daha genç görünüm kazandıran Retin-Ox Correxion™ en derin kırışıklıkların bile görünümünü azaltıyor. Retin-Ox Correxion™’ın yoğun gece bakımı, yoğun gündüz nemlendiricisi ve yoğun göz çevresi bakımı olmak üzere 3 yeni ve yüksek performanslı çeşidi bulunuyor.Johnson&Johnson’ın RoC serisine yeni eklediği Retin-Ox Correxion™, cilt yüzeyinde hızlı sıkılaştırıcı etkisiyle mimik çizgilerinin ve derin kırışıklıkların görünümünü azaltıyor, düzgünleşmiş olan cilt yüzeyinin altındaki hücresel dokuları aktif şekilde canlandırıyor.

Retin-Ox Correxion™ kullanımı sayesinde derin kırışıklıklar içeriden dolgunlaşmış görünüyor, düzenli günlük kullanımla cilt yenileniyor ve yüze gözle görünür genç görünüm kazandırıyor. Retin-Ox Correxion™ ile 10 yıl genç görünüm için 12 haftalık kullanım yeterli oluyor.Retin-Ox Correxion™ İle Mükemmel Sonuçlar İçin Tam Bir Seri Retin-Ox Correxion™’ın gece, gündüz ve göz çevresi için yoğun bakım sunan 3 yeni ve yüksek performanslı ürünü bulunuyor.

Retin-Ox Correxion™ teknolojisi gece kullanımı için optimize edilmiştir. Gece, cildin dinlendiği ve yaşlanmaya karşı maddelere daha duyarlı olduğu bir zamandır. Retin-Ox Correxion™ Yoğun Gece Bakımı, gece boyunca cildin dinamizmini geri kazandırıyor, gözle görülür bir şekilde minik çizgilerin görünümünü azaltıyor ve derin kırışıklıkların içini dolgunlaştırıyor.

Retin-Ox Correxion™ Gündüz Yoğun Nemlendiricisi kırışıklıklara karşı etkili sonuç veriyor, minik çizgiler üzerinde gözle görülür düzgünleştirici etki sağlıyor. Retin-Ox Correxion™ Gündüz Yoğun Nemlendiricisi’nin düzenli günlük kullanımın ardından kırışıklıklar azalıyor, cilt yenileniyor ve yüz taze, diri ve genç bir ifade kazanıyor.

Retin-Ox Correxion™ Yoğun Göz Çevresi Bakımı ürünü ise hassas göz çevresi için formüle edilmiş özel bir bakım sağlıyor. Derin kırışıklıklarla savaşmada devrim yaratan Retin-Ox Correxion™ Yoğun Göz Çevresi Bakımı, gece ve gündüz ürünlerinin tamamlayıcısı olarak sabah ve akşam hafif vuruşlarla uygulanıyor.

Sonuçları klinik deneylerle kanıtlanan Retin-Ox Correxion™ göz altı kırışıklıklarında 13.2, yanak kırışıklıklarında 12.3, göz çevresi kırışıklıklarında 7.2 yaş daha genç görünüme kavuşma imkanı sunuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>