>

MODA - STİL

Erin Wasson Low Luv

Ünlü top model ve stilist Erin Wasson’ın takı koleksiyonu LowLuv, Türkiye’de ilk kez ve sadece V2K designers mağazalarında!
 
   
 
 
     

Dünyanın en ünlü markaları için podyumda yürümek, Alexander Wang gibi isimler için defile ‘style’ etmek ya da spor markası RVCA’e yepyeni bir vizyon kazandırmak Erin Wasson’a yetmedi. Karşınızda, içinizdeki Rock’n Roll ruhunu dışa vuracak bir takı koleksiyonu: LowLuv.V2K designers, İlkbahar/Yaz 2010 sezonunda sürpriz yapıyor. Texaslı ünlü top model ve stilist Erin Wasson’ın tüm dünyada büyük ses getiren takı koleksiyonu LowLuv’u sezon itibariyle Türkiye’de ilk kez ve sadece mağazalarında sergilemeye başlıyor.

Erin Wasson’ın kendi stil anlayışından ipuçları veren LowLuv, her defasında erkeksi görüntüleri seksi bir tavırla sunmayı başaran ünlü modelin Meksika totemleri ve Kızılderili motiflerinden esintileri, Rock’n Roll ruhu ile bütünleştirdiği bir koleksiyon. 25 parçalık koleksiyonda altın ve gümüş kaplama alternatifleri bulunan zincir kolyeler, kemik formlu bilezlikler ve zırh şeklinde parmağı kaplayan büyük yüzükler dikkat çekiyor.LowLuv için ünlü takı tasarımcısı Pascal Mouawad ile biraraya gelen Erin Wasson, bir kez daha kendisinden beklediğimiz bohem/grunge karşımı bir koleksiyon ile alışveriş listelerimizin en üstüne oturuyor.

Erin Wasson LowLuv koleksiyonu şimdi V2K designers mağazalarında! İlk kez ve sadece…

www.v2kdesigners.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>