>

MODA - STİL

Kleopatra bikinileri

Her senekinden daha dinamik ve modern mayo ve bikinilerle 2006 yazını karşılayan Kom, Kleopatra’dan esinlenerek altın renkli ve yılan desenli bikini tasarladı.
 
   
 
 
     

Kom, ünlü Mısır kraliçesi Kleopatra’nın yılan biçiminde altın takıları ile yılan desenli kıyafetlerini birleştirerek iktidar ve cazibeyi plajlara taşıdı.Boyundan askılı olan Kleopatra bikinilerinin alt kısmı orta kalınlıkta ve ön kısmı hasır bir kemerle süsleniyor. Çabuk kuruyan kumaştan üretilen bikini, havuz suyunda bile altın parıltısını kaybetmeyecek şekilde hazırlandı. Kleopatra bikinilerde, bu sene oldukça moda olan straples model tercih edildi. Aynı bikininin büyük göğüslü hanımlar için de son derece şık, göğsü saran üçgen modeli ve kalın bikini altı da mevcut.

Kızgın yaz güneşiyle birlikte göz alıcı bir parlaklık sergileyecek olan Kleopatra bikini, ünlü kraliçenin çok sevdiği yılan şeklinde kol bilezikleri veya parlak bileziklerle tamamlandığında en az Kleopatra kadar güçlü ve çekici bir hava yaratacak.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>