>

GÜZELLİK

Cilt Sıkılaştırıcı Bitkisel Maske

Yaş ilerledikçe ve kilo alıp verdikçe ciltteki deformasyonlar artar… Ama üzülmeyin...
 
   
 
 
     

Yaş ilerledikçe ve kilo alıp verdikçe ciltteki deformasyonlar artar… Ama üzülmeyin artık öyle bir çağda yaşıyoruz ki her şeye bir çözüm mutlaka var! Yeter ki araştırın ve deneyin!

Evde yapılabilecek bazı formüller sayesinde cilde güzellik kazandırırken bir yandan da sıkılaşmak hayal gibi fakat kesinlikle gerçekleşebilecek bir hayal. Sadece evde yapılabilen bu basit tarifi denemeniz yeterli.

DOĞAL SIKILAŞTIRICININ İÇERİĞİ

Bir şişe gliserin
5 Limon suyu
Yarım kilo kırmızı acı biber
Bir şişe biberiye yağı

HAZIRLANIŞI

Gliserin ve biberiye yağını aktarlarda hazır halde bulabilirsiniz. Diğer malzemeler ise kolayca bulunabilen ve zahmetsizce hazırlanan malzemelerdir. Kırmızı acı biberler haşlanır ve limon suyunda öldürülür. Bütün malzemeler temin edildikten sonra hepsi birden bir blendar yardımıyla karıştırılır.

İşlem şimdilik hazır sayılmaz. Elde edilen karışımın 3 gün karanlık ve serin bir yerde muhafaza edilmesi gerekiyor. Bunun için karışımı koyduğunuz şişeyi ya da kavanozu folyo ile sarabilir ve dolapta bekletebilirsiniz.

UYGULANIŞI


Evde hazırlanan doğal sıkılaştırıcı her gün düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Mümkünse karışımı sürdüğünüzde güneşlenin ya da egzersiz yapın. Bir saatlik bir bekleme sürecinden sonra cildinizi ılık suyla yıkayabilirisiniz. Doğal sıkılaştırıcı düzenli kullanıldığında gözle görülür derecede şişliklerin indiğini, sıkılaştığını ve cildinizin yenilendiğini göreceksiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>