>

GÜZELLİK

Cımbızınız Size Özel Olmalı!

İşte size altın değerinde harika öneriler…
 
   
 
 
     

Cımbız kullanmak hem yetenek ister hem de biraz cesaret… Bu ikisi de bende var ama doğru cımbızımı bulamıyorum diyorsanız işte size altın değerinde harika öneriler…

Düz ağızlı (universal cımbız), yarım ağızlı (klasik cımbız), batık cımbızı, oval cımbız (epilasyon cımbızı), İki ucunun da kullanılabileceği evolution cımbız, kişisel kullanıma yönelik aynı farklı renklerde cımbızlar ve büyüteçli cımbız çeşitleri mevcuttur.

CIMBIZ SATIN ALINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

• Özellikle el tarafından kolay kavranabilen bir cımbız olması, uygulamada rahatlık için önemlidir. Cımbızın esnekliği iyi ayarlanmamışsa çok sert hareketler gerektirir ve eli çok çabuk yorar, kılları kırarak alır. Kaş alma işleminin eziyet haline dönüşmemesi için esnekliği iyi ayarlanmış cımbızlar tercih edilmelidir.

• Her cımbız cilt için sağlıklı malzemeler ile kaplı olmayabilir, bu nedenle cımbızların medikal çelikten üretilmiş olması önemlidir.

• Uçları sık kullanıma uygun olmalı ve sık kullanımdan uçları deforme olmamalıdır.

• Cımbız satın alırken özellikle bu noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Hem sağlıklı hem de uzun ömürlü cımbızları tercih etmek oldukça önemli.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>