>

GÜZELLİK

Daha parlak, daha bakımlı, daha hacimli ve etkileyici saçlar...

Hollywood yıldızlarının kullandığı, organik meyve özlerinden oluşan saç bakım ürünleri artık Türkiye’de!
 
   
 
 
     
Tüm dünyada trend olan organix şampuan ve saç bakım ürünleri, kullananları etkisi altına alarak müdavimi yapıyor.

Artık siz de bu müdavimlerden olacaksınız. Çünkü Gwyneth Paltrow, Jessica Simpson, Kate Hudson, Jennifer Hudson, Hillary Duff gibi Hollywood yıldızlarının kullandığı Organix artık Türkiye….


Ülkemizde bir ilk olan Organix’te şampuan, saç kremi ve bakım serisinde kendinize uygun olan çeşidi bulmakta zorlanmayacaksınız. Dört farklı saç tipi için olan alternatiflerden biri mutlaka size göre…

Boyalı, kimyasal işlem görmüş, kuru ve kırılgan saçlara sahipseniz Coconut Milk sizin için doğru tercih. Hindistancevizi sütü sayesinde tropik iklimlerin etkisini saçlarınızda hissedeceksiniz. Coconut Milk’te şampuan ve saç kremi dışında, saç kırılmaları ve kopmalarına karşı Besleyici ve Koruyucu Serum, Kırık Saç Uçu Onarıcı balsamı, var.

Dalgalı ve permalı saçlar için en ideali ise mango, turunçgil yağı ve portakal çiçeği balından oluşan Citrus Mango’yu mutlaka denemelisiniz. Ayrıca şampuanın yanında Bukle ve Dalga Belirginleştirici Balsam ile Bukle ve Dalga Belirginleştirici Parlatıcı Sprey kullanarak dağınık ve cansız buklelerinizi seksi, canlı, parlak,yumuşak ve belirgin bukleler haline dönüştürebilirsiniz.

Tea Tree Mint ise yapısındaki Avustralya çay ağacı ve nane ile yağlı, ince ve zayıf telli saçların vazgeçilmezi. Yağlı ve zayıf telli saçların gösterişsiz ve sönük durması en büyük problemdir. Bu yüzden tea tree mint serisi ile saçlarınızın daha hacimli, gözalıcı ve sağlıklı görünmesi için en ideali…

İçindeki avakado yağı ile Shea Butter sert ve kuru saçlar için en doğru tercih. Eğer çok sık fön çektiriyorsanız Shea Butter’ın Fön Öncesi Koruma ve Bakım Balsamı tam size göre… Yapısındaki proteinler sayesinde saçınızı fön makinesi, saç maşaları ve diğer saç şekillendirici aletlerin yaydığı ısılara karşı korur. Böylece saçınız fönden daha az zarar görür. Ayrıca Onarıcı Bakım Serumu sayesinde hasarlı saçları onararak, saçların güçlenmesini sağlar.

Saçlarınızın gözalıcı, daha parlak, daha bakımlı ve daha hacimli olmasını sağlayan organix ile saçlarınızı baştan çıkarın. Organik meyve özlerinden oluşan Organix’i eczanelerden temin edebilirsiniz.

Fiyat: 24,5-32 YTL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>