>

GÜZELLİK

Dökülmeye karşı şampuan ve serum

Özellikle mevsim geçişlerinde ve yaz sonrasında herkesin ortak sorunu olan saç dökülmelerine karşı Eczacıbaşı-Schwarzkopf’tan iki ürün
 
   
 
 
     

Bu ürünün farkı ne?
Sadece seçkin BC BONACURE salonlarında bulabileceğiniz BC Dökülmeye Karşı Terapi ürünleri, saç bakımında dünyada ilk defa kullanılan aktif madde Carnitine Tartrate içeriyor. Carnitine Tartrate insan metabolizmasına enerji veriyor, saç köklerindeki kaslara canlılık katarak saç soğanının içindeki hücresel faaliyetleri hızlandırıyor. Saç gelişimini ve yoğunluğunu artırarak; saçın büyümesini hızlandırıyor.Saçlarınıza güç ve sağlık kazandırıyor.
Bağımsız klinikler tarafından yapılan araştırmalara göre, besleyici özelliği olan BC Dökülmeye Karşı Terapi ürünleri saç dökülmesinin yoğun olduğu sonbahar, ilkbahar ve yaz dönemlerinde düzenli olarak kullanıldığında saç gelişimini ve yoğunluğunu etkin bir şekilde artırıyor ve saçın uzamasını hızlandırıyor. Dökülme sorunu mevsim dönüşleri dışında da devam ediyorsa, baş derisini ve saç kökünü desteklemek amacıyla BC Dökülmeye Karşı Terapi ürünleri yıl boyunca da kullanılabiliyor.


Nasıl uygulanıyor?
BC Dökülmeye Karşı Şampuan ıslak saça masaj yaparak uygulanıyor. Kuru ya da nemli saça günde 2 kez uygulanacak BC Dökülmeye Karşı Serum, düzenli kullandığınız takdirde, saç sağlığının ve gücünün kalıcı olmasını sağlıyor.

En iyi sonuç için saçlarınızı öncelikle BC Dökülmeye Karşı Şampuan ile yıkayarak saç köklerini aktif hale getirin ve enerji verin. Dökülmeye karşı terapiyi, BC Dökülmeye Karşı Serum ile tamamlayın.

BC BONACURE ürünlerini seçkin kuaför salonlarında bulabilirsiniz.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>