>

GÜZELLİK

Erkekler de kadınlar kadar saçlarına özen gösteriyor.

Schwarzkopf, modern erkeklerin ve babaların saçlarının eskisinden canlı ve özel görünmesi için birbirinden kullanışlı ürünler içeren, yepyeni bir seri sunuyor.
 
   
 
 
     
Artık erkekler de kadınlar kadar saçlarına özen gösteriyor.

Çünkü bakımlı ve sağlıklı görünen saçlarla erkekler daha havalı, kendine güvenli ve yakışıklı görünüyor. Bunu bilen saç uzmanı Schwarzkopf, modern erkeklerin ve babaların saçlarının eskisinden canlı ve özel görünmesi için birbirinden kullanışlı ürünler içeren, yepyeni bir seri sunuyor:

BC Bonacure MEN...BC Bonacure MEN, bakımlı erkeklerin ve babaların bir numaralı tercihi olmaya aday ürünlerle dolu. Bu ürünlerle tanışmak ve saçına yepyeni bir görünüm ve sağlık katmak isteyenlerin ise Eczacıbaşı Schwarzkopf kuaförlerine uğramaları yeterli.

BAKIMLI ERKEKLERİN YENİ VAZGEÇİLMEZİ
BC Bonacure MEN, SCHWARZKOPF’TAN

BC Bonacure MEN serisinde farklı ve çok özellikli ürünler bulunuyor:

"Saç dökülmesine karşı etkili şampuan" Phytobiogin Shampoo, içeriğindeki "buğday proteini" ince telli ve dökülen saçları güçlendiriyor. Baş derisini canlandırarak, hücre yenilenmesini artırmaya yardımcı oluyor. İnce telli saçların etrafını koruyucu bir tabakayla sararak, hacim ve parlaklık kazandırıyor.

Ömrü bitmemiş saç tellerinin dökülmesini önleyen Phytobiogin Tonic ise baş derisindeki kan dolaşımını hızlandırıyor. Saç ve baş derisini nemlendirerek saçı dış etkenlerden koruyor ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Etkili bir sonuç almak için bu iki ürününün beraber kullanılması tavsiye ediliyor.

"Canlandırıcı şampuan" Vitalising Shampoo kuruyan baş derisini nemlendirip canlandırırken, içeriğindeki "panthenol" ile saçlara esneklik katıyor.

"Yağlanmayı önleyici şampuan" Antigrease Shampoo saçtaki yağı ve şekillendirici artıklarını temizleyerek saça esneklik ve parlaklık kazandırıyor. İçeriğindeki "sebolin" baş derisindeki yağlanmayı önlerken, mentollü yapısı saça ferahlık sağlıyor.

"Kepeğe karşı çok etkili şampuan" Dandruff Control, bileşiminde bulunan "octopirox" sayesinde düzenli kullanıldığında saçı kepekten arındırıyor.

"Şekillendirici jöle" Styling Gel ile erkeklerin saçları tam istedikleri gibi şekil alıyor, saçlar her zamankinden daha gösterişli bir görünüme, kolayca bürünüyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>