>

AŞK - CİNSELLİK

Sessiz Keşifler

Aşkı dile getirmenin çok daha özel yolları var. Gelin hep birlikte keşfedelim!
 
   
 
 
     

BİR İŞARETLE AŞKINIZI GÖSTERİN

Çiftlerin çoğunun yaptığı gibi, siz de aranızda gizli bir kod oluşturmuşsunuzdur mutlaka. Bir partideyken dışarı çıkmak istediğiniz zaman bunu kelimelerle söylemeniz gerekmez, bir bakış yeter veya sevgilinizin herhangi bir hareketini beğenmediğinizde, bunu açık açık söylemeden sadece, bir dokunuşla bunu anlatabilirsiniz. Gizli kodlar, acil ihtiyaçları gizli bir şekilde anlatmak için bu kadar etkiliyken, aşkınızı ifade etmek için neden bu kodları kullanmıyorsunuz?

BİR BAKIŞLA AŞKINIZI ANLATIN

Yapılan bir araştırmaya göre, birbirini tanımayan insanlar bile, belli bir zaman göz kontağı kurduktan sonra, birbirlerine daha sıcak bakmaya başlarlar, aralarında bazı bağlar kurulur. "Dünyada yüzyüze bakarak seks yapabilen tek varlık insanoğlu olduğuna göre, bizim için bakışların önemi çok daha fazladır" diyor Baumeister. Bir yemek sırasında veya çok samimi anlarınızda sevgilinizin gözlerinin içine bakmak sevginizi anlatmanın en iyi yollarından biridir.

DUYGULARINIZI SEKS SÜRPRİZİYLE ANLATIN

Herkesin bildiği gibi, romantik bir ilişkinin yolunda ilerlemesi için seks kaçınılmazdır. Seks sırasında bazı şaşırtıcı davranışlar duyguların ifadesinde de kullanılabilir. Seksin dışındaki diğer davranışlar (konuşmalar, okşamalar) kadınlar tarafından daha etkileyici bulurken, erkekler mesajı seksten alır.

Bir erkekle yeterli bir süredir beraber olduğunuzda, rutine getirmek yerine, seks yaşamınıza yaratıcı alternatifler getirerek duygularınızı pekala anlatabilirsiniz. Yenilikler beyindeki dopamin denilen ve romantizmle ilişkide olan bir maddenin salgılanmasına neden olur. Yani, yeni bir seks temposu yaratmak, yeni pozisyonlar keşfetmek, onu çarpıcı bir iç çamaşırı koleksiyonuyla şaşırtmak aşkınızı anlatmanın yollarından bir kaçıdır. Duygularınızı o kadar iyi anlayacak ve bundan sonra kendisini o kadar iyi anlatacak ki, siz de şaşıracaksınız.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>