>

GÜZELLİK

Erkeklere günlük bakım keyfi...

AVON, erkeklerin günlük bakım ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel bir seriyi satışa sunuyor: Avon For Men...
 
   
 
 
     
Doğrudan satış sektörünün lideri AVON, erkeklerin günlük bakım ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel bir seriyi satışa sunuyor: Avon For Men

Cildi düzgünleştirme ve arındırma özelliği ile bilinen çay ağacı özü içeren seri; For Men Yoğun Nemlendirici Krem, For Men Derin Temizleme İçin Yüz Jeli, For Men Tıraş Jeli, For Men Tıraş Sonrası Balsamı’ndan oluşuyor.

For Men Yoğun Nemlendirici Krem

Güneş koruması sağlayan krem, cildin elastikiyetini ve sıkılığını korur. Bileşimindeki bitkisel özlerin hücre yenilenmesini teşvik ettiği bilinmektedir. Cildin nem tutma kapasitesini artırır ve hücre metabolizmasını aktive ederek cildin genel sağlıklı görünümünü geliştirir. Ayrıca, ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardım eder ve cildi gençleştirir.For Men Derin Temizleme İçin Yüz Jeli

Hafif ve nazik formülüyle, cildi etkin şekilde temizleyen ve canlandıran yüz jeli, daha iyi tıraş için cildi hazırlar. Cildi düzgünleştirme ve ferahlatma özelliği ile bilinen çay ağacı özü içerir. Cildi yumuşak ve pürüzsüz bırakır.

For Men Tıraş Jeli

Nemlendirici maddelerden oluşan özel bir karışımla formüle edilmiş, hızla köpüren jel, kremsi bir köpük oluşturarak pürüzsüz ve rahat bir tıraş sağlar. Cildi ferahlatıp, nemlendirir. Tıraş bıçağını tıkamaz, cildi çizik ve kesiklerden ve tıraş esnasında oluşabilecek tahrişten korur.

For Men Tıraş Sonrası Balsamı

Yağ ve alkol içermeyen balsam, nemlendirici formülüyle kolayca emilir, cildi rahatlatıp ferahlatır. Cildi kuruluğa karşı korumaya yardımcı olur ve cilt tarafından hızla emilir. Tıraş esnasında oluşan tahrişi ferahlatıp, cildi rahatlatır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>