>

KÜLTÜR-SANAT

Gezginin Armağanı

Hayatın herkesin önüne çıkardığı engellerle baş edebilmek için pozitif öneriler sunan örnek çalışma İzlenmesi gereken yazar.
 
   
 
 
     

Yazar Andy Andrews’in Gören Göz adlı kitabından sonra yine Alfa Yayınları’ndan çıkan yeni kitabı Gezginin Armağanı kitapçı raflarındaki yerini aldı.

Kırk altı yaşındaki David Ponder'ın yaşamı bir anda alt üst olmuştu. Bir zamanlar Fortune Dergisi'nin ilk 500 şirketi sıralamasına giren bir şirkette yüksek ücretli bir yöneticiyken şimdi yarı zamanlı bir işte asgari ücret karşılığı çalışmaya başlamıştı. Karısı evlere temizliğe giderek kendisinden daha fazla kazanıyordu ve o çamurluğu başka arabadan alınma ve ısıtıcısı çalışmayan eski bir arabaya biniyordu.Ve daha da büyük bir kriz kapıdaydı: Kızı hastalandı ve onun gereksindiği tıbbi yardımı sağlayacak parası yoktu. Arabası buzlu bir yolda kaymaya başladığında olası bir çarpışmadan kurtulmak isteyip istemeyeceğini düşünüyordu.

O andan itibaren David Ponder'ı son derece olağanüstü bir macera bekliyordu. Kendisini geçmişe yolculuk yaparken buldu. Bu zaman yolculuğunda ünlü liderler ve kahramanlarla hayatlarının en kritik noktalarında buluştu. Abraham Lincoln, Kral Süleyman, Anne Frank, Harry Truman ve diğerleri ona unutamayacağı hayat dersleri verdiler. Şaşırtıcı yolculuğu sona erene kadar, karşılaştığı sorunlar ve engeller ne olursa olsun başarı için yedi sırrı ve yaşamaya değer bir hayatı yaratmak için ikinci şansı yakalamıştı.

Gezginin Armağanı bir adamın seçimleri ve başarı ile başarısızlık arasındaki farkı belirleyen eğilimler üzerine bir modern zaman kıssası.

"Gezginin Armağanı, kurguyla kişisel gelişimi etkileyici bir şekilde birleştiriyor... Bir yandan akıcı bir kurguya dayandırırken diğer yandan olumlu düşünce için önerilerini de iletiyor... Hayatın herkesin önüne çıkardığı engellerle baş edebilmek için pozitif öneriler sunan örnek bir çalışma.. İzlenmesi gereken bir yazar."
PUBLISHER'S WEEKLY

"Andrews'un kitabı zihninizi meşgul ederken yüreğinize ilham verecek."
HYRUM W. SMITH, Franklin Covey, Yönetim Kurulu Eş Başkanı

"Andy Andrews potansiyelinizin tümünü kullanmanız için size meydan okuyor."
JOHN C. MAXWELL, Kurucu, INJOY Grup

ANDY ANDREWS
Gezginin Armağanı
Kişisel Başarıyı Belirleyen Yedi Karar
Edebiyat/Roman
1.Basım Nisan 2010
188 Sayfa

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>