>

GÜZELLİK

Giorgio Armani Bronze Collection 2011

Giorgio Armani 2011 Yaz Koleksiyonu’nda ten, güneşle kavrulan çölün şeffaf renkleri ile yoğun parlak renklerin birleşimiyle giydirilmiş.
 
   
 
 
     

SICAK

Megan Fox, kum bronzluğundaki teniyle sofistike bir görünüme sahip. Ateşli gözleri, kum rengi tonunun renk değiştiren altın karışımı ile belirginleştiriliyor. Dudaklarındaki şeffaf kırmızı kiremit rengi Sienna ruju yanık amberle renklenen yanaklarıyla kontrast oluşturuyor..

EYE QUATUOR HEAT PALET 20 ML

Giorgio Armani Kozmetik Yaz Koleksiyonu Makyajının olmazsa olmazı parlak amber ve mat siyah ambalajlı palette sunulan 4 parlayan renk.

1. Göz Paleti’nin ilk rengi olan Beyaz Altın Kum rengi tüm göz kapağına baz olarak uygulanır.

2. Göz paletinin diğer rengi olan Toprak Kahvesi ile göz hatları belirginleştirilir. Uygulama ıslak veya kuru yapılabilir ve sonra far fırçası ile gözün dışına doğru renk uygulaması yapılır.

3. İsli göz etkisi için göz kapağına, göz paletinin yıldız rengi olan Yanık Amber’i Toprak Kahvesi ile birlikte uygulayarak göz makyajı tamamlanır.

Saydam bazla formüle edilmiş benzersiz göz farı. Bu formül rengin etkisini, geliştirilmiş sonuçlarını ve olağanüstü katman özelliklerini açığa çıkartıyor.

Ustaca uygulanmış, göz kamaştıran renk sonucunu yaratmak için canlı renkleri ince bir film gibi mükemmel bir şekilde harmanlıyor. Katmanlaşmaya veya donuk pudra renk sonuçlarına izin vermez.

Fiyat: 153 TL


EYES TO KILL WATERPROOF 5.7 ML

Siyah kahve tonlardaki Heat Eyes to Kill Waterproof Maskara kirpiklere hacim ve uzun görünüm sağlarken yoğunluğu sayesinde bakışları güçlendirir.

Kirpik Dolgunlaştırıcı Fırçası, kökten uca doğru yapılan zig zag hareketleri ve güçlü, homojen dokulu formülü sayesinde kirpikleri anında belirginleştirir. Heat Eyes to Kill Waterproof Mascara dikey, uzun görünümlü, kıvrılmış, ayrılarak hacim kazanmış kirpikler açığa çıkartır.

Fiyat: 87 TL


HEAT BRONZER PALETTE 7.2 GR.

Doğal görünümlü şeffaf dokusuyla Toprak Kahvesi Sheer Bronzer, tende aydınlık bir bronz görünüm sağlar. Ultra ince patentli formülündeki mikfosfer jel silicon yağ ve gliserin biraraya gelerek muntazam bir şekilde cilde uyum sağlar. İnci yumuşaklığındaki kadifemsi dokusuyla Sheer Bronzer cildinizde maske görüntüsü yaratmadan ışıltılı sıcak bir bronzluk sağlar.

Fiyat: 129 TL


HEAT SHEER LIPSTICK 4 GR.

Çölden ilham alınarak tasarlanan kiremit kırmızı rengindeki yıldız ürün Sienna parlak ruj.

İncelikle biraraya getirilmiş nemlendirici bazı ve uzun sureli yoğun etkisiyle, şeffaf ve parlak renkler, dört farklı tonda sunuluyor.

Sienna Kiremit Kırmızısı (#34), Mercan Ateşi (#35), Gün Batımı Pembesi (#36), Kum Beji (#37).

Fiyat: 81 TL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>