>

GÜZELLİK

Göz çevresi ve Cilt Bakımı için yepyeni çözümler

Mary Cohr, göz çevresi için geliştirdiği Refreshing Eye Mask ve cilt bakımında çığır açan Double Exfoliant ile bayanların güzelliğini yeniden tanımlıyor.
 
   
 
 
     

Haftalık göz çevresi maskesi olan Refreshing Eye Mask, rahatlatıcı jel dokusu sayesinde göz çevresindeki gerginlik hissini ortadan kaldırıyor. Makyajının da daha uzun süre dayanmasını sağlayan ideal bir ürün olan Refreshing Eye Mask, özellikle yoğun geçen bir günün sonunda tüm göz çevresindeki yorgunluk izlerini ortadan kaldırıyor.
Cildi ölü hücrelerden arındıran Double Exfoliant ise içerdiği doğal özler ile cilde canlılık ve tazelik kazandırırken, içeriğindeki papatya enzimi sayesinde cildi ölü hücrelerden arındırıyor. Kayısı özünden elde edilen mikro granürleri kullanarak yumuşak arındırmayı yaparken, Camomile (papatya) ile cildi yumuşatıyor ve üzerindeki hassasiyeti gideriyor. Dairesel hareketlerle cilde yedirilerek uygulanan kompleks, bakımlı ve pürüzsüz bir ten için haftada 2 yada 3 kez uygulanıyor.
Göz çevresi sorunlarını ortadan kaldıran Refreshing Eye Mask ve cilde daha sıkı ve sağlıklı bir görünüm kazandıran Double Exfoliant tüm seçkin eczanelerde satışa sunulmaktadır.


Mary Cohr Refrehing Eye Mask Satış Fiyatı: 68 YTL
Mary Cohr Double Exfoliant Satış Fiyatı: 90 YTL

Mary Cohr Türkiye Temsilcisi : Sante Kozmetik / 0 216 347 40 08Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>