>

GÜZELLİK

Güne Başladığınız Andan İtibaren Güzellik!

Uyku sorununuz olduğu zaman dahi, cildiniz taze ve ışıltılı görünecek. Her zamankinden güzel uyanacaksınız. İşte CLARINS'den MULTI-ACTIVE NUIT PREVENTION PLUS...
 
   
 
 
     
İşte kendini ilk kırışıklıklarıyla mücadeleye adamış bir kadın…

Multi-Active Nuit Prevention Plus

Hayat bir çok mücadeleyle baş etmeyi gerektirmektedir ve bazen güzel bir şekilde yeterince uyku uyuyabilmek zordur. Sabahları uyandığınız zaman, aynaya bakınca bunun sonuçlarını açık bir şekilde görebilirsiniz...

Yorgun bir cilt ve bunun sonucu olan çizgiler, ‘akşamdan kalmış’ bir görüntüye sahip olmanıza sebep olur.

Clarins, 2001 yılında kadınlara Multi- Active Jour’u sunmuştu. Clarins şimdi, uyandığınızda daha taze ve ışıltılı bir görüntüye sahip olmanızı sağlamak için, yaşlanmadan korunmayı bir adım daha ileri götürüyor.

Cilt bakımında her zaman için ilklerin yaratıcısı olan Clarins Araştırma ve Geliştirme ekibi, vücut tarafından, serbest radikallere karşı korunma amacıyla doğal olarak üretilen bir hormon olan Cortisol üzerine yoğunlaştı, ve bu hormon, iki adet yeni cilt bakımı ürününün geliştirilmesi için kullanıldı:

Multi – Active Nuit Creme Confort
Multi – Active Nuit Fluide Fondant
Prevention Plus

Ne kadar az uyumuş olursanız olun, uykunun faydalarından maksimum şekilde yararlanabilmenizi sağlar.

Kadınlar için çizgilere karşı koruma sağlar ve Multi- Active Jour’un gece geçirilen zaman için mükemmel bir partnerdirler.

Eşsiz Koruyucu

Cildin fizyolojisi üzerine yapılan en son araştırmalar, vücut tarafından doğal olarak üretilen bir hormon olan Cortisol’un önemini ortaya çıkartmıştır. Clarins Araştırma ve Geliştirme Ekibi, uyku esnasında cortisol seviyelerinin hızla düşerek, cildin savunma kabiliyetinin de düşmesini tetiklediğini onaylamışlardır. Cildin serbest radikallere karşı daha korunmasız hale gelmesi, erken yaşlanmanın ana sebebidir.

Temel İçerikler:

Mirabilis (gece sefası) özü, serbest radikallerin oluşmasına sebep olan biyolojik prosedürü engellemedeki eşsiz etkisi sebebiyle seçilmiştir.

Anavatanı Peru olan bu bitki, yazları bahçelerimizde mor, sarı ve beyazın çeşitli tonlarında olabilen çiçeklerini sadece gün sonunda açmaları sebebiyle ‘Saat 4 Çiçeği’ olarak da bilinir. Clarins, bu bitkinin tohumlarını analiz ettiği zaman, anti-enflamatuar ve anti-serbest radikal özelliklerine sahip olan B-amirin ve B-sitosterol içerdiğini keşfetmişlerdir.

Meşe kökü, cildi ferahlatır, cildin serbest radikallere karşı savunmasını güçlendirir ve diğer içeriklerin cilt için daha aktif bir şekilde koruma sağlamasına yardımcı olur.

E Vitamin’i, serbest radikallere karşı koruma konusunda son noktayı koyar.

Ve daha huzurlu bir uyku uyuyabilmeniz için...
İçeriğine, Sardunya özlerinden elde edilen, uykuya teşvik eden, cildi rahatlatan ve tüm aktif içeriklerin kolayca emilebilmesini sağlayan rahatlatıcı bir koku eklenmiştir.

Ve daha huzurlu bir uyku uyuyabilmeniz için...

Serbest radikallere karşı yüksek korunma sağlandığı zaman, cildiniz yeniden genç görünecektir: Cildiniz daha uzun bir süre için, rahatlayacak, daha sıkı olacak ve daha güzel görünecektir.

Multi-Active Nuit Creme Confort ve Fluide Fondant Prevention Plus

Besleyici bir krem ve hafif bir losyon.

Clarins uzmanlığı ile hazırlanan Multi –Active Nuit, cildinizin gece boyunca kendini yenilemesi için gerçek bir fırsat sunar ve uykudan en iyi şekilde faydalanabilmenizi sağlayarak çizgilerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

Multi-Active Nuit Creme Confort- ve Fluide Fondant

Prevention Plus’ın cilde hayat aşılama konusunda attığı bu adımın etkilerini uyanır,uyanmaz fark edebilirsiniz.

Güne Başladığınız andan itibaren güzellik

Işıltılı bir cilt aynı zamanda, gece gerçekleşen hücresel faaliyetlere de bağlıdır ve yenileme en uygun seviyelerde gerçekleşmektedir.

Multi-Active Nuit Prevention Plus, hücresel iletişimdeki en yeni araştırmalar sayesinde, hücreler arası iletişim için hayati öneme sahip olan, Gap junctions bağlarını güçlendirir. Ayrıca gün sonunda doğal olarak biten cilt hücresine enerjisini de rezerve eder.

Laminaria cloustoni (Deniz yosunu), Gap Junctions benzeri bir hücresel yapıya sahip, hücresel iletişimi güçlendiren, kahverengi bir yosundur..

Clintonia borealis, benzersiz bir rahatlatıcı özelliğe sahip olduğu kanıtlanmış bir bitki köküdür ve ayrıca cildi toksin maddelerden arındırarak cildin daha rahat nefes alabilmesini sağlar.

Mandalina, şeker ve vitaminler gibi değerli, nemlendiriciler ve besleyici elementler içerir.
A Vitamini, hücre yenilenmesini hızlandırır.

Cildiniz, mükemmel şekilde nemlenir ve enerji kazanır, daha taze ve daha aydınlık görünür ve sağlıklı bir ışıltı yayar.

Multi-Active Nuit
Prevention Plus

Multi-Active Nuit iki şekilde sunulmuştur:
Besleyici krem normal-kuru ciltler için , hafif losyon karma ciltler veya sıcak iklimlerde yaşayanlar için daha uygundur.

Uygulama Metodu:
Her akşam, iyice temizlemiş olduğunuz yüzünüze ve boynunuza uygulayınız. Faydalarından daha yoğun bir şekilde yararlanmak için, Multi-Active Jour ile birlikte kullanınız.

Sunum:Krem: Mavi, oval şekilde 50 ml’lik cam kavanozda
Losyon: Pompalı, hava geçirmez 50 ml’lik şişelerde

ont color="BLUE">Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>