>

GÜZELLİK

Hair Design by Ata

Kérastase Paris ve Harvey Nichols işbirliği ile yaratılan bu kuaför salonu sizler için adeta bir kişisel bakım tapınağına dönüştürüldü.

 
   
 
 
     

Beyaz krem ve renginin aydınlığı, saflığı ve huzuru çağrıştıran duygusu...

Yumuşak ve yuvarlak hatlar ile net çizgilerin mükemmel kombinasyonu ve bu renklerin yarattığı lüks hissi ile hayat bulan avant-garde bir “Güzellik Salonu” Hair Design by Ata.


Kérastase Paris ve Harvey Nichols işbirliği ile yaratılan bu kuaför salonu sizler için adeta bir kişisel bakım tapınağına dönüştürüldü. Saç bakımı servisi için tasarlanmış özel bir alanda, Kérastase’ın saç bakım alanındaki uzmanlığı deneyimleme şansı sağlayan, tamamıyla dış dünya ile bağlantının kesildiği, rahatlama ve saçlardan başlayarak tüm vücuda yayılan eşsiz bir bakım ritüelini keşfedeceksiniz. Kérastase Saç Bakım Enstitüsü’nde saçların ihtiyacına özel saç bakım ritüelleri uygulanıyor. Birbirini izleyen aşamalardan oluşan bu ritüellerde saç derisinden başlanarak saç uçlarına kadar tüm noktaların ihtiyacını karşılayan üstün teknolojili Kérastase ürünlerini profesyonel ellerde nazik bir masaj eşliğinde uygulanıyor.Hair Design By Ata’ya Ünlü Tasarımcıların İmzası

Dünyaca ünlü mimar Guido Matta tarafından tasarlanan üniteler maksimum görsellik hedeflenerek tasarlandı. Harvey Nichols Kanyon içerisinde yer alan bu yeni kuaför salonunda, yalın ve minimal yapıda şekillendirilmiş cam, ahşap ve metal gibi farklı malzemelerin modern çizgideki uyumlu bileşimi, noktasal ve ölçülü ışık kullanımları ile desteklenerek teatral bir hava yaratıldı.


Salonun içerisinde yer alan tarama koltukları ve Kérastase Saç Bakım Enstitüsü içerisinde yer alan Saç Bakım Koltuğu Didier Gomez tasarımı. Ayrıca, saç yıkama alanında yer alan yıkama koltukları Philip Starck tasarımı.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>