>

GÜZELLİK

Havyar özlü küçük kapsüllerin büyük mucizesi

Orgavital’in havyar özlü “Ceramid Kapsülleri”, ufak dokunuşlarla anında büyük mucizeler yaratıyor.
 
   
 
 
     
Cilde gerekli nemi sağlayıp, cildin enerji kaynaklarını yenileyen Orgavital Ceramid kapsüller, bu şekilde kadife yumuşaklığında bir cilt, kusursuz hatlar ve taze bir ten sunuyor.

İçeriğindeki havyarın dermo-kozmetik alanında ilk kez bu kadar saflık derecesinde ve yoğunlukta kullanıldığı Orgavital Ceramid’in kullanımı, 8 ay sürüyor. Bir ay boyunca haftada üç kez, daha sonra sadece hafta bir kullanım ile cildinizi tazeleyebilir, kırışıklıklardan kurtulup kadife bir tene ulaşabilirsiniz.


Sadece eczanelerde satılan içerisinde 40 kapsül bulunan Orgavital Ceramid’in perakende satış fiyatı 425 YTL. Ufak bir hesapla; 8 ay (240 gün) tazelik sunan bu ürünün günlük bedeli 2 YTL. bile değil...

Cilt için gençlik kaynağı olan Orgavital Ceramid’in içeriğinde; cildi besleyen, sıkılaştıran ve doğal işlevlerini harekete geçiren “havyar özü” en saf hali ile yer alırken, vitemin-E olan Tocopherol, cildin kaybettiği elastikiyet ve sıkılığı geri kazandırıyor, bu şekilde kırışıklıkların belirgin olarak düzelmesi sağlanıyor. Orgavital Ceramid’in içeriğinde ayrıca cildin nemlenmesini ve pürüzsüzlüğünü sağlayan, zeytinyağından elde edilen etkin madde Fitoderm de yoğun olarak yer alıyor.

Sapını bükerek koparacağınız her kapsül cilt için bir gençlik kaynağı. Başını kopartarak parmak uçlarınız ile yüzünüze hafifçe yayacağınız Orgavital Ceramid’in teninize bir iki dakika içinde nüfuz etmesi ile sunduğu kadife dokuyu anında farkedeceksiniz.

Havyar’ın mucizesi...

Havyar; lezzetinin yanı sıra içerdiği protein, vitamin, fosfor, kalsiyum gibi birçok minerale ek olarak bol miktarda iyot içerir. Havyarda ayrıca, yorgunluğu önleyen etkin madde olan DNA (deoksiribo-nükleikasit) da yer alır. Havyardaki yüksek lesitin miktarı sinirleri yatıştırdığı gibi cildi, tırnakları ve saçları da besler.

Orgavital Ceramid ayrıca güzel kokusunun yanı sıra, kısa sürede tamamen emilmesi ve cilt üzerinde hiç bir kalıntısı kalmaması ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>