>

GÜZELLİK

Havyarla uyurken de güzelleşin

Orgavital®‘in Havyar Özlü Gece Kremi, cildi ölü hücrelerden arındırıyor, cildin yaşlanmasını ve kırışık oluşumunu önlüyor.
 
   
 
 
     
Cildinize uyguladığınız anda etkisini fark edeceğiniz Avusturya’nın dev markası Orgavital®‘in Havyar Özlü Gece Kremi, cildi ölü hücrelerden arındırıyor, cildin yaşlanmasını ve kırışık oluşumunu önlüyor. Havyar uykuda cildi doldurarak tamir edebilir. Sonuç; genç, gergin ve canlı bir cilttir.

Orgavital Havyar Özlü Gece Kremi, havyar özleri, deniz otları, doğal yosun özleri ve AHA-meyve-asitleri ile farklı ve sağlıklı bir bakım duygusu sağlıyor.


“Deniz mücevherleri” ve “meyve asitleri”ndeki gizli vitamin ve minerallerle, cilt hızla yenileniyor. Orgavital’in, antioksidan etkisi de bulunuyor. İçerdiği etkin madde kompleksi özellikle orta yaş cildinin gereksinimlerine göre hazırlanmış yüksek etkili krem, yüzdeki kırışıkları belirgin şekilde düzeltmeye ve diğer cilt pürüzlerini gidermeye yardımcı oluyor.

Havyar özlü krem cildi canlandırıyor, sıkılık ve pürüzsüzlük veriyor. “Cildinizin nemini artırıyor, üstün bir bakım yapıyor.
Şans Kozmetik tarafından geçtiğimiz ay kozmetik sektörüne kazandırılan Orgavital, eczanelerde bulabileceğiniz tek havyar özlü krem.
Fiyatı: 235 YTL

Kullanım ve dozaj:
Gece yatmadan önce temizlenmiş yüze hafif masaj hareketleri ile uygulanır. Sorunlu bölgelere parmak uçlarının hafif darbeleri ile yedirilir. Yüz kırışıkları ve cildin yorgun bölgeleri belirgin şekilde düzelir ve bu etki kendini derhal gösterir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>