>

GÜZELLİK

H&M’in yeni Güzellik Konsepti H&M Beauty Özel bir Lansman ile Tanıtıldı

Yüzünüz için moda...
 
   
 
 
     

‘’Yüzünüz için Moda’’ sloganı ile kozmetik departmanını tamamen yenileyen H&M, yeni konsepti H&M Zorlu Center Mağazasında, H&M İletişim departmanı ev sahipliğinde özel bir lansman ile tanıttı. Lansman güzellik editörleri, bloggerlar ve Merve Büyüksaraç, Derya Açıkgöz, Buse Terim, Nastassia Coşkunseven gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

Moda basınının ve güzellik editörlerinin yoğun ilgi gösterdiği davette, zarif ve şık bir sunumla yeni sezonun makyaj trendleri ünlü makyaj artisti Önder Tiryaki tarafından H&M Beauty ürünleri kullanılarak uygulandı.

H&M Beauty, ambalaj ve içerikleri tamamen yenilenen ve genişletilmiş, Ecocert onaylı organik, üst kalite makyaj malzemeleri, vücut ve saç bakım ürünlerinden oluşuyor. H&M bu yeni konsept ile güzellik ve makyaj ürünleri konusunda iddialı bir yatırım yaparak kozmetik konusunda da bir numaralı moda durağı olmayı hedefliyor. Ürünler arasında; profesyonel fırçalar, parfümler, saç bakım ürünleri, her cilt tipine uygun güneş koruması da sağlayan kapatıcılar, eğlenceli renklerde ojeler ile hem sofistike hem de maceraperest stillere hitap eden seçenekler bulunuyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>